طراحی فضای سبز ویلا در کرج

در صورتی که میخواهید حیاط ویلای خود را طراحی و بعد اجرا کنید و در این طراحی و اجرا نیازمند یک گروه متخصص در این زمینه هستید کافیست با ما گروه باغ ایرانی تماس حاصل فرمایید ما با داشتن مهندسین و نیروی مجرب در این زمینه شما را یاری می دهیم

اصول طراحی و اجرای سبز ویلا

با پیشرفت تکنولوژی و رشد سریع زندگی صنعتی، جدایی افراد از محیط بکر و آرام طبیعت کم و بیش منجر به گسترش آشفتگی، افسردگی و خستگی روحی در جامعه شده است. علاوه بر آن افزایش جمعیت متمرکز شهری و وجود آلودگی های زیست محیطی، ناخودآگاه ایده داشتن باغ، باغچه و یا ویلایی خارج از محدوده­ شهری و در منطقه ه­ای خوش آب و هوا را در ذهن پر رنگ تر می کند. محیطی برای بهبود کیفیت زندگی و تسکین روحی شهروندان که اگر چه از فضای شهر فاصله دارد ولی می بایست از لحاظ امکانات، هم تراز ساختمان های شهری باشد و اصول طراحی ویلا در آن رعایت شود تا در مدت زمانی که افراد قصد استفاده از این مکان را دارند دچار محدودیت های غیر ضروری و مشکلات رفاهی نباشند.
طراحی فضای سبز ویلا در کرج
 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس اهنگری نژاد    :   09124682490

طراحی حیاط ویلا

 با توجه به این که هدف از استفاده از فضای بیرونی باغ و ویلا لذت بردن از فضای سبز و آب و هوای دلچسب است، طراحی این فضا می بایست به گونه ای انجام شود که حداکثر کارایی و رضایتمندی ساکنین را تامین نماید.
جانمایی صحیح المان هایی همچون آلاچیق، باربیکیو، آبنما به همراه استخر، و تونل طبیعت از مهم ترین بخش های طراحی Landscape یا چشم انداز ویلا می باشد.
در نظر گرفتن باغچه های گل کاری شده و فضای سبز کافی، چیدمان درست درختان و انتخاب صحیح نوع پوشش گیاهی منطبق با محیط، تأثیر مهمی را در زیبایی فضای ویلا و تبدیل شدن آن به یک مکان چشم نواز و فرحوی بخش بر جا می گذارد
 در قسمت طراحی فضای بیرونی و اطراف ویلا و چه در طراحی فضای داخلی، که قطعا نسبت به طراحی داخلی واحد های مسکونی متداول تفاوت هایی خواهد داشت.

پلان طراحی فضای سبز ویلا

طراحی فضای سبز باغچه

طراحی فضای سبز پارک


طراحی فضای سبز پارک

ایده‌های بسیار زیادی برای طراحی حیاط خانه‌های ویلایی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توانید طرح‌های مناسب خود را انتخاب کنید یا اینکه می‌توانید طرح‌های خودتان را ارائه دهید و پیاده‌سازی کنید. ولی قبل از هر چیز باید بدانید که از کجا شروع کنید. ما سعی کردیم در این پست گام‌های اولیه را برای طراحی حیاط خانه های ویلایی ارائه دهیم تا بتوانیم تا حدودی مسیر شما را به سوی داشتن حیاطی رویایی و زیبا هموار کنیم.

طراحی باغچه حیاط خانه های ویلایی جدید و زیبا

حیاط و فضای سبز در خانه های ویلایی نیاز به طراحی دارد که این طراحی می تواند به شکل خلاقانه ایی صورت گیرد و ایده های نو ,زیبا و شیک طراحی کند. در این مطلب نمونه هایی از طراحی باغچه حیاط که برای هر نوع خانه ویلایی مفید است, جمع آوری شده است.
فضاهای باز و دکوراسیون مربوط به آن ها را می توان با شیوه های مختلفی طراحی نمود. یکی از مهمترین و موثرترین فاکتورها در طراحی مناسب دکوراسیون فضای باز حیاط های ویلایی, باغچه ها هستند. باغچه ها را می توان به شیوه های مختلفی خلق کرد. کاشت درختان و گل های زینتی می تواند زیبایی باغچه ها را دو چندان کند و حیاط خانه های ویلایی را شیک و زیبا سازد.
استفاده از حوض ها یکی از روش های خلق زیبایی در حیاط می باشد که از قدیم کاربرد داشته است. تصویر زیر یک نمونه از این طرح ها می باشد که موجود دلچسب شدن فضای باز حیاط شده است.

طراحی باغچه حیاط در حیاط خانه ویلایی

کاشت بوته های سبز در خانه های ویلایی

ساخت باغچه ها می تواند به شکل های مختلفی صورت گیرد. استفاده از سنگ فرش های زیبا در طراحی باغچه اهمیت ویژه ایی دارد. تصویر زیر یک نمونه از ساخت باغچه ها با این سنگ فرش ها را نشان می دهد.

سنگ فرش در طراحی فضای سبز خانه های ویلایی

هماهنگی در فضای سبز خانه های ویلایی

هماهنگی سنگ فرش های حیاط با طراحی باغچه حیاط, فاکتور مهمی در دکوراسیون فضای باز می باشد. تصویر زیر نمونه ایی از این هماهنگی می باشد که رنگ سنگ فرش های حیاط متناسب با فضای باغچه سبز و سفید انتخاب شده است.

طراحی فضای سبز ویلا در کرج

طراحی فضای سبز حیاط در کرج

طراحی باغچه ویلا در کرج

شرکت طراحی فضای سبز در کرج

طراحی محوطه

محوطه‌سازي و فضاي سبز حياط فقط كاشت و هرس و آبياري نيست، بلكه ايجاد يك فضاي زيباست براي فارغ شدن از روزمرگي كه ما را تشويق به نشستن و تماشاي زيبايي گل‌ها و استنشاق بوي چمن مرطوب و تفكر مي‌نمايد كه همة انسان‌ها علاقه به ساعت‌ها تماشاي فضاي سبز و يك حياط پر از گل دارند و استفاده از گلدان‌ها، تزئينات رنگارنگ و گلكاري‌هاي خلاقانه با آرايش و مرزبندي‌هاي زيبا با ايجاد يك اثر هنري در فضاي سبز تجربه متفاوت از حضور در يك سطح لذت‌بخش را براي ما مهيا مي‌كند كه گروه تخصصي بارمان محيط‌آرا داراي طراحان ويژه در اين امر مي‌باشد و توانايي ايجاد منظره‌اي متفاوت از محيط بيرون براي شما را دارد.

طراحی فضای سبز باغچه

نحوه چمن زنی سبزه های باغچه ها و ایجاد شکل های با آن ها, می تواند چشم افراد را به زیبایی فضای باز معطوف کند و احساس زیبایی را دو چندان می کند. همچنین گل ها زیبایی خاصی به باغچه ها می دهند و فضای باز حیاط را عطرآگین می کنند و می توان از آن ها جهت طراحی باغچه بهره برد.

فضای سبز در ویلاهای بزرگ

طراحی باغچه حیاط با درختان

نحوه چمن زنی در باغچه ها

گلدون های گل در تزیین حیاط

نقش گل ها در طراحی حیاط

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس اهنگری نژاد    :   09124682490

ایده های جذاب طراحی حیاط

فضای باز و حیاط و باغچه را می توان به شیوه های مختلفی طراحی کرد. با توجه به فضای حیاط, اندازه باغچه ها می تواند متفاوت در نظر گرفته شود. وجود درختان مختلف کوتاه و بلند و گل های زینتی, زیبایی حیاط و باغچه را دو چندان می کند


شرکت طراحی فضای سبز در کرج