طراحی فضای سبز با کفپوش ها


تمامی فضاها احتیاج به کفپوش دارند و فضاهای باز هم از این قائده مستثنی نیستند . مسیر ها،پاسیو ها،چمن ها،پوشش های گیاهی و ... بستر هایی برای کف هستند که بر روی آن ها راه می رویم، اشیا قرار می دهیم و یا حتی می نشینیم. ساده ترین و ارزان ترین مصالح کف برای فضاهای بیرونی خاک است که در واقع بستر اصلی ملک است.در طراحی و اجرای فضای سبز کفپوش ها تاثیر بسزایی دارند. 

پیشنهاد باغ ایرانی برای کفپوش فضای سبز

چمن مصنوعی

یکی از ساده ترین ، کاربردی ترین و زیباترین کفپوش های در طراحی فضای سبز چمن مصنوعی می باشد . چمن مصنوعی در طراحی فضای سبز حیاط ، باغچه ، ویلا ، باغ ، تراس و ... مورد استفاده می باشد . از مزیت های استفاده از چمن مصنوعی طراوت بخشیدن به محیط اطراف می باشد. عدم نیاز به آبیاری این کفپوش را از چمن طبیعی متمایز کرده است . 
کفپوش

بتن و سرامیک

استفاده از بتن و سرامیک و عناصر سخت به عنوان کفپوش استفاده های زیادی در باغ ها و فضای سبز دارد . از مزیت های استفاده از این المان ها مقاومت بالای این کفپوش و طول عمر طولانی آن می باشد . 
 
کفپوش

شن و سنگ ریزه

این کفپوش ها معمولا در طراحی و اجرای فضای سبز پارک ها به کار برده می شود . کفپوش شن و سنگ ریزه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از برخی کفپوش های دیگر است به همین دلیل پرکاربرد می باشد . 
 
کفپوش

چوب  ، ترمو وود ، چوب پلاست

کفپوش های مدرنی که زیبایی باغ شما را دو چندان می کنند و بسیاری از افراد ترجیح می دهند از آن برای طراحی فضای سبز خود استفاده نمایند . 
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کفپوش ها به قسمت کفپوش حیاط ویلایی مراجعه نمایید
 
کفپوش

کفپوش
باغ ایرانی طراحی و اجرای فضای سبز باغ شما با بهترین کفپوش های فضای باز