گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1398/11/16 - 13:47
كد :216

محوطه سازی مدرن

محوطه سازی باغ فقط طراحی فضای سبز و آبیاری و هرس نیست بلکه محوطه سازی به ایجاد فضایی جادویی گفته می شود که در باغ و یا هر فضای سبزی ایجاد می شود.درمحوطه سازی و طراحی و اجرای فضای سبز از گیاهان ، درختان و عناصر مختلف زیبایی استفاده می نمایند که هرچه نظم و اصول در طراحی فضای سبز بیشتر رعایت شود ما باغ زیبا تری خواهیم داشت . برای داشتن باغ مدرن و زیبا ایده هایی به شما خواهیم داد تا زیبایی باغ خود را دو چندان نمایید .

برای اینکه بتوانید طراحی و اجرای فضای سبز مدرن باغ یا ویلایتان را پیاده سازی نمایید میتوانید از المان های متفاوت استفاده نمایید . گاهی استفاد از آبنماهای مختلف ، صندلی های زیبا و خاص ، آلاچیق های چوبی و فلزی و ... ترکیب زیبایی در باغ ایجاد می نماید . برای طراحی فضای سبز باغ خود به عناصری احتیاج دارید که می تواند باغ یا ویلای شما را از یکدستی و سادگی نجات دهد .

استفاده از پرگولا در طراحی فضای سبز

محوطه سازی مدرن

استفاده از پله در طراحی فضای سبز

استفاده از مسیرهای سنگی زیبا در طراحی فضای سبز

محوطه سازی مدرن

شما با استفاده از المان های زیبایی در باغ یا ویلای خود،آن مکان را تبدیل به مکانی دنج و به یادماندنی خواهید کرد . استفاده از آتشدان یا شومینه فضای باز نیز از دیگر المان های زیباسازی و مدرن سازی باغ می باشد . باغ ایرانی با سالها تجربه بهترین مشاور برای طراحی و اجرای فضای سبز ویلا یا باغ شما خواهد بود .

تعداد بازديد : 125
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*