گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1398/11/26 - 16:28
كد :236

چمن مصنوعی آکواریوم

آکواریوم محیطی است برای جمع آوری ماهی ها و آبزیان که هم جنبه زیبایی و هم جنبه آشنایی با زندگی ماهی ها دارد . آکواریوم فضایی شیشه ای می باشد که با آب پر شده است و از اجتماع ماهی ها تشکیل شده است . در آکواریوم از سنگ ، شن ، گیاهان آبزی و ... جهت زیبایی استفاده می شود . گاهی نیز از گیاهان و چمن مصنوعی استفاده خواهد شد .

انواع چمن مصنوعی آکواریوم

 چمن مصنوعی  دارای رنگ ثابت در زیر آب است و به مرور رنگ پس نمی دهد .آکواریوم به دلیل رطوبت و وجود موجودات زنده در معرض آلودگی های زیادی قرار دارد . چمن مصنوعی آکواریوم قابلیت شستشو ، استفاده از مواد ضد عفونی و همچنین نظافت را دارد.چمن مصنوعی با کیفیت دارای هیچ گونه مواد سمی نیست و برای سلامت آبزیان خانگی خطری ندارد.از مزایای دیگر این چمن  مصنوعی اینست که با سایر تجهیزات آکواریوم می توان آن ها را شسشتو داد . گیاهان مختلف مصنوعی نیز همانند چمن مصنوعی آکواریومی وجود دارد که از آن ها می توانید در آکواریوم خود استفاده کنید .

 قیمت چمن مصنوعی آکواریوم

 

گیاهان آبزی

گیاهان آکواریوم درست مثل درختان عمل می کنند و محیط آکواریوم را زیباتر و سالم تر می کنند  . دی اکسید کربن و آلودگی ها را جذب می کنند و اکسیژن تولید می نمایند . مواد معلق در آب را جذب می کنند و باعث شفاف شدن آب می شوند. بعضی از باکتریهای مضر و معلق در آب را هم جذب می کنند و باعث سلامتی محیط آب می شوند و در کل نقش بسزایی در پاکیزگی آکواریوم ایفا می کنند . اگر تمایل به استفاده از گیاهان طبیعی در آکواریوم ندارید و یا وقت رسیدگی به آن را ندارید از نمونه مصنوعی آن می توانید استفاده نمایید . این گیاهان مصنوعی آبزی هزاران برابر آکواریوم شما را زیبا می کنند و برای زیست ماهی ها بی خطر هستند . علاوه برآن ماهی های شما را سرگرم می کنند و ماهی های کوچک تر در پناه آن گاهی مخفی شده و بازی می کنند . 

 

قیمت چمن مصنوعی

 چمن مصنوعی جزو اقلام گرانقیمت محسوب نمی شود . در عین حال به دلیل اینکه سال ها طراوت را به آکواریوم شما می بخشد و سلامت آبزیان شما را تامین می کنند ، بنابراین مرقوم به صرفه است . بهترین متریال هایی که زندگی ماهیان را به خطر نمی اندازد در ساخت چمن مصنوعی استفاده شده است .  لذا می توان با اطمینان دانست که از لحاظ قیمت، خرید چمن مصنوعی برای آکواریوم بسیار به صرفه تر است. نه تغییر ظاهر را شاهد خواهید بود و نه اینکه ماهیان مریض می شوند.

چمن مصنوعی آکواریوم

 

تعداد بازديد : 814
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*