طراحی باغ 500 متری

طراحی باغ 500 متری

طراحی باغ 500 متری در مجموعه باغ ایرانی توسط متخصصین حرفه ای صورت می گیرد. باغ ایرانی در زمینه ساخت و طراحی ویلا، محوطه سازی، جدول کشی، ساخت آبنما، اجرا و طراحی روف گاردن، ساخت آلاچیق با گیاهان تزئینی، پیاده رو سازی، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار، ساخت استخر و کلیه طراحی های مربوط به محوطه بیرونی و داخلی ساختمان در طراحی باغ یا ویلا فعالیت دارد. شما می توانید برای آشنایی با قیمت و شرایط اجرای تمامی طرح ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اجرا و طراحی باغ ویلا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شهرنشینی شرایط زندگی درشهرهای بزرگ بسیار متفاوت شده است. انسان ها همچون سابق دیگر در خانه های ویلایی و بزرگ زندگی نمی کنند و خانه هایشان روز به روز با رشد و بالا رفتن جمعیت کوچک وکوچک تر می شود . به همین دلیل بسیاری از افراد بعد از ساعات کاری یا در زمان تعطیلات تمایل دارند بیشتر وقت خود را خارج از محیط شلوغ شهرنشینی و آپارتمانی بگذرانند. بنابراین وجود یک باغ یا ویلا در محیطی آرام وخوش آب و هوا از مزیت های ویژه ای برای هر انسان شهرنشین محسوب می شود. در این میان افرادی که باغ یا زمین خریداری می کنند دوست دارند از شرایط اجرا و طراحی باغ آگاه شده و آن را محیطی دلچست تر و آرامش بخش تر نمایند. در مجموعه باغ ایرانی اجرای زیباسازی باغ و ویلا به شکلی کاملآ حرفه ای انجام می شود.

طراحی باغ 500 متری

 

شرایط اجرا و طراحی باغ 500 متری

برای داشتن محیطی امن و زیبا در یک باغ یا ویلا طراحان پیشنهاد می کنند در ابتدا حتمآ از یک ایده پرداز یا یک متخصص حرفه ای کمک گرفته شود. کسی که با توجه به مساحت زمین و موقعیت جغرافیایی بهترین طرح را ارائه نماید. طرحی که سازگار با طبیعت و مقرون به صرفه و البته زیبا باشد. نوآوری و ایده پردازی خلاق می تواند در هر شرایطی یا مساحتی اتفاق بیافتد از طراحی باغ 500 متری تا مساحت های بسیار بزرگتر، وقتی ایده خلاق، به روز و به صرفه باشد می تواند اجرایی شود. استفاده مناسب از فضا، زیبا و آرامش بخش بودن محیط باغ یا ویلا، مقرون به صرفه بودن هزینه های اجرایی، همه و همه می تواند از مزیت های یک طراحی خوب و حرفه ای باشد.

بسیاری از افرادی که دارای زمین 500 متری هستند ممکن است این ایده به ذهنشان برسد که خودشان اقدام به طراحی باغ مورد نظر خود کنند. در حالی که طراحی باغ یک کار تخصصی می باشد و بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود. با توجه به اینکه در یک زمین 500 متری فضا محدود می باشد، طراحی باغ در اینگونه زمین ها باید به گونه ای انجام شود که بتوان از تمامی فضای زمین بهترین استفاده را کرد و بتوان با طراحی و اجرای یک باغ فوق العاده به ارزش زمین اضافه کرد. گروه معماری باغ ایرانی می تواند به کمک تیم باتجربه ی خود زیبا ترین باغ را برای شما طراحی و اجرا نماید.

اجزای اصلی طراحی باغ

در طراحی باغ یا ویلا داشتن فضای سبز اهمیت ویژه ای دارد. اکثر افراد برای داشتن چنین فضای سبزی به خرید باغ یا ویلا روی می آورند. معمولآ طراحی های دارای فضای سبز به دو قسمت محوطه بیرونی و درونی تقسیم می شوند. و در این میان طراحان تلاش می کنند که از حداثر فضا با حداقل هزینه استفاد کنند. اجزای اصلی در طراحی باغ به سلیقه مالک بسیار بستگی دارد، اما به طور کلی داشتن آبنما، استخر، آلاچیق، سیستم آبیاری بهینه و محوطه پیاده روی جزو اجزای اصلی محوطه بیرونی محسوب می شوند. طراحی داخلی ساختمان و نورگیر بودن آن هم بخش دیگری از طراحی باغ یا ویلا محسوب می شود.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490