طراحی باغ ویلا 600 متری

طراحی باغ ویلا 600 متری

طراحی باغ ویلا 600 متری در مجموعه باغ ایرانی توسط کارشناسان و مهندسین مجرب، باتجربه  که دارای دانش کافی و تخصصی در این حیطه کاری می باشند صورت می گیرد.درتیم باغ ایرانی همه موارد کیفی و هزینه های اجرایی مطابق با استانداردهای عصرحال به مشتریان محترم عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات در این موضوع می توانید با شماره های موجود در سایت نماس حاصل نمایید.

اصول و ضوابط طراحی باغ ویلا

از اصول و ضوابط طراحی باغ ویلا می توان به نورپردازی، الگو و بافت، رنگ فضای داخلی و خارجی ویلا،  نمای خارجی ویلاو متریال اشاره نمود.

محوطه سازی ویلا

طراحی باغ ویلا در شمال کشور

در طراحی باغ ویلا در شمال طراحی محوطه ویلا، طراحی فضای سبز، طراحی دکوراسیون داخلی ویلا و نمای ویلا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. که باعث جذاب تر و زیباتر شدن باغ ویلا می شود.

اصول طراحی باغ ویلا

 

محوطه سازی ویلا:

فرقی نمیکند ویلا در ساحل، جنگل یا کوه ساخته شود موضوعی که اهمیت دارد این است که محوطه خارج ویلا یاید آنقدر جذاب و زیبا و خاص طراحی شده باشد که هر بیننده ای از دیدن آن منظره به وجد آید.

محوطه سازی مدرن
دکوراسیون داخلی در طراحی باغ ویلا:

رنگ دیوار ها باید متناسب با محیط داخل ویلا انتخاب شودو پنجره ها باید در مکان مناسب نصب گردند وهمچنین در استفاده از آینه در داخل ویلا باید جایی نصب گردد که با انعکاس نور محیط داخل ویلا را دلبازتر کند استفاده از مبلمان و وسایل متناسب با رنگ دیوارها و جا گذاری مبل در جای مناسب از عوامل مهم طراحی دکوراسیون داخلی ویلا می باشند که باید به آن ها توجه شود.

محوطه سازی باغ
طراحی نمای ویلا:

در طراحی ویلا نما ویلا نقش اساسی در جذب مخاطب دارد. زیرا نما اولین  مواردی است که نگاه مشتریان را به خود جلب می کند. نما چهره هر ویلا می باشد به همین دلیل یکی از آیتم های اساسی در اجرا و طراحی ویلا می باشد. طراحی نما ویلا با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیم، موقعیت جغرافیایی و وزش باد ساخته می شود. نما ساختمان باید هماهنگ با فضای داخل ویلا طراحی شود.

طراحی نمای ویلا

نما در طراحی ویلا

نکات مهم در متریال نمای ویلا

مصالح باید از استحکام  کافی برخوردار باشد
وزن مصالح کلی مورد استفاده در نما
شیوه نصب متریال به بنای ویلا
توجه به کیفیت مصالح
نورپردازی نما
هزینه تمام شده با صرفه اقتصادی و ارزش حقیقی

مشخصات مصالح نما ویلا

متریال مورد استفاده باید عایق صوتی، سرما و گرما باشند تا مانع مصرف بی اندازه انرژی شوند.مصالح مورد استفاد در نما ویلا باید هماهنگ با شرایط آب و هوایی و اقلیم مورد نظر باشد. راحتی در استفاده و نصب مصالح در نما ویلا و مقاومت در برابر آتش سوزی، یخ زدگی و ضربه و قابلیت اجرا در ارتفاع زیاد و وزن کم از مشخصات مصالح مورد نیاز در طراحی و اجرا نما ویلا می باشند.

طراحی نمای ویلا

ویژگی ویلا خوب

یکی از ویژگی های ویلا خوب این است که متناسب با بافت منطقه طراحی و اجرا شده باشد. استفاده از مصالح مرغوب در محوطه ویلا و سازه ویلا دارای چشم انداز زیبا و داشتن آب و هوای خوب و… از ویژگی های ویلا خوب می باشد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490