iran
english

طراحی باغ ویلا در کرج

به خانه هایی که اطراف باز یدارند و چشم انداز بسیار زیبایی دارند، ویلا گفته می شود. ویلا، معمولا در اطراف شهر و در مناطق آزاد و خوش آب و هوا ساخته می شود؛ اما همه ی ویلا ها در این مناطق ساخته می شود و برخی از ویلا ها در شهر ساخته می شوند. برای طراحی باغ ویلا در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

جهت طراحی باغ ویلا در کرج تماس بگیرید  :   09124682490

بهترین مجری طراحی باغ ویلا در کرج

طراحی ویلا، هم معماری داخلی و هم معماری بیرونی دارد؛ که این دو باید با هم تناسب و هماهنگی داشته باشند و طوری طراحی شوند که در نهایت کار، چشم انداز زیبایی داشته باشند و برای یک استراحت در اوقات فراغت مناسب باشد.

طراحی باغ ویلا در کرج

نورپردازی در طراحی باغ ویلا

یکی از نکات مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که، در طراحی فضای داخلی ویلا، باید از نور پردازی های درست استفاده کنیم. طراحی پنجره های قدی، استفاده ی درست از نور خورشید و نور پردازی های اصولی، از راه هایی است که می تواند در زیبایی ویلا تاثیر زیادی بگذارد.دکوراسیون داخلی، تاثیر بسیار زیادی روی ویلا می گذارد و طراحی آن ویلا ها را از هم متمایز می کند.

بهترین مجری طراحی باغ ویلا در کرج

انواع طراحی باغ ویلا

ویلا ها و طراحی آن ها انواع مختلفی دارند؛ در ادامه، ویژگی برخی از آن ها را با هم مقایسه می کنیم:

طراحی باغ ویلا مدرن

 ویلاهایی که سبک شان مدرن است، نمای ساده ای دارند و فضای داخلی آن ها بسیار ساده و هماهنگ هستند؛ ویلا های مدرن دارای نظم و ایستایی خاصی هستند، در صورتیکه ویلا های کلاسیک، دارای تجملات و شلوغی هستند و اصلا سبک ساده ای ندارند، بلکه سبک پرتجملات و پرطرفداری است که مردم می پسندند.

 *هردوی این سبک ها سلیقه ای می باشند، شرکت باغ ایرانی، مطابق با سلیقه ی شما، ویلا هایتان را طراحی و دیزاین می کند.

طراحی باغ ویلا کلاسیک

نمای ویلای مدرن، کاملا متفاوت با ویلای کلاسیک است. نمای این ویلا، از حجم های پر و خالی تناسب دار تشکیل شده، دارای تزیینات سادهخ و کم می باشد همچنین نمای بیرونی آن سفید و ساده هستند، درصورتیکه در ویلا های کلاسیک مجسمه های شلوغ و باشکوه، تجملات و فضای بیرونی خاص و تجملاتی ای دارد.

نکات مهم در طراحی باغ ویلا

  • نکته ی قابل توجه د ر طراحی باغ ها این است که برخلاف بقیه که فکر می کنند تنها، وجود گل و گیاه برای طراحی یک باغ کافی است باید بگوییم که، گل ها و گیاهان به تنهایی برای طراحی یک باغ بسیار زیبا کافی نیستند، اما مکمل طرح های دیگر اند و به آن ها رنگ و رخ زیبایی می دهند.
  • نکته ی دیگر این است، برای لوکس و بهتر شدن باغ ویلا، باید توجه کافی به طراحی باغچه هایمان داشته باشیم؛ همچنین رنگ آن ها نیز باید ترکیب درست و مربوط خود را داشته باشد.
  • در برخی از باغ ها که از طرح ویلای چوبی استفاده می شود، باید گل، گیاهان و درختان متناسب با طرح چوب طراحی شود؛ یا برخی باغ ها نیز فلزی یا استیل هستند، باید گل هایی گذاشته شود که متناسب با آن فضا و آن متریال است. برخی از کارفرمایان، دوست دارند طراحی باغ شان بیشتر طرح سنتی و کلاسیک داشته باشد، پس از گیاهان و درختانی استفاده می شود که مناسب این فضا باشند.
تیم تخصصی باغ ایرانی، با طراحی و ساخت بهترین ویلا ها و همچنین تجربه و کادری مجرب، توجه همه ی مشتریان را در کرج و تهران به خود جلب کرده است.

اجرای فضای سبز در کرج