فروشگاه ادوات کشاورزی

شرکت باغ ایرانی، با تجربه ای مجرب و بسیار خوب، سعی و تلاش کرده تا محصولات بسیار با کیفیتی در زمینه ی کشاورزی به شما عزیزان، ارائه دهد. برای خرید انواع ادوات کشاورزی با مشاورین ما در مجموعه باغ ایرانی تماس حاصل نمایید و بهترین ادوات کشاورزی را خریداری نمایید. در این مقاله، می خواهیم شما را با برخی از این ابزار آشنا کنیم.

جهت خرید ادوات کشاورزی تماس بگیرید  :   09124682490

مکانیزاسیون کشاورزی

مکانیزاسیون واژه ی گسترش شده از مکانیک است که به معنی مکانیکی کردن می باشد. یعنی  مکانیزاسیون عمل مکانیکی کردن را انجام داده و منظور از آن ، استفاده از ادوات مکانیکی  و کشاورزی برای تولید و انجام کارهای کشاورزی می باشد. پس مکانیزاسیون، یعنی تولید و روش کشاورزی شما از لحاظ کمی و کیفی تغییر می کند و هزینه های شما پایین می آید و کم تر می شود، یعنی از اهداف مهم آن پایین آوردن قیمت های شماست.مکانیزاسیون، از طریق افزایش سطح زیرکشت و افزایش عملکرد، کار خود را انجام می دهد.شرکت باغ ایرانی، با تولید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های مکانیزاسیون، توجه همه ی مشتریان را در سراسر کرج و تهران، جلب کرده است.

فروشگاه ادوات کشاورزی  خرید ادوات کشاورزی

گاو آهن کشاورزی

این وسیله، اولین وسیله ای است که در تهیه بستر به کار می رود و در راس خاک ورزی اولیه، قرار می گیرد.
در حال حاضر، چهار نوع گاوآهن وجود دارد:

  • گاوآهن برگردان دار
  • گاوآهن بشقابی
  • گاوآهن دوار
  • گاوآهن چیزل

هرکدام از این ها مخصوص کار مختلفی می باشد، برای اطلاعات بیشتر با متخصصین ما تماس بگیرید.

فاروئر کشاورزی

دستگاه فاروئر کشاورزی، برای ایجاد جوی و پشته کاربرد دارد. این دستگاه دو صفحه ی برگردان دارد، که در اطراف یک پایه ی مرکزی می باشند؛ این دستگاه به شما کمک می کند تا در زمین های کشاورزی تان شیار ایجاد کنید؛ این دستگاه به کار شما سرعت می بخشد و کار در زمین تان را ساده و راحت می کند، همچنین این دستگاه به آماده سازی نهایی زمین شما بسیار کمک می کند و با وجود فاروئر آب، راحت به زمین نفوذ می کند و از خشکسالی و کم آب جلوگیری می کند.  از طرفی، جذب سریع آب باعث می شود تا سیل به وجود نیاید. فاروئرهای شرکت باغ ایرانی، با کیفیت و دوام بسیار بالا، کمک زیادی در کیفیت زمین شما و همچنین عملکرد تان می کند.

چیزل پیلر کشاورزی

این دستگاه عملیات شکستن لایه های سخت و مقاوم را انجام می دهد و باعث می شود تا زمین شما آماده باشد، برای نفوذ آب به داخل آن و رشد محصول دلخواه. همچنین، تعداد تیغه های آن و فاصله ی تیغ هایش، قابل تغییر است.

مزایای استفاده از چیزل پیلر باغی

•    هنگامیکه باران می بارد، به دلیل شکل گرفتن لایه ی زیرین خاک، آب به داخل زمین نفوذ نمی کند، چیزل پیلر، با تکه تکه کردن این خاک ها کمک می کند تا، آب به زمین شما نفوذ کند.
•    اگر تیغه ی آن عیبی پیدا کند، می توانیدآن را تعویض کنید.
•    مطابق با شرایط زمین شما، فاصله ی تیغه ها تعویض می شود.
شرکت باغ ایرانی، با ارائه ی بهترین چیزل پیلر های باغی، توجه تمامی مشتریان را در سراسر کشور جلب کرده است.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490