فروشگاه لوازم و ادوات کشاورزی در کرج

فروشگاه لوازم و ادوات کشاورزی در کرج و مجموعه باغ ایرانی آماده ارائه خدمات فروش ادوات کشاورزی، فروش و خدمات پس از فروش در داخل و خارج از کشور، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری قطره ای، تسطیح و قطعه بندی اراضی کشاورزی و انجام امور مربوط به مشاوره تخصصی در امور خرید ادوات کشاورزی به مشتریان خود می باشد. جهت اطلاع از قیمت و ارتباط با مجموعه باغ ایرانی شما می توانید از طریق مراجعه به سایت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

انواع ادوات و لوازم کشاورزی 

یک فروشگاه کشاورزی دارای ادواتی چون انواع بیل کشاورزی در اندازه های مختلف، کودپاش، دیسک مافوق سنگین با پره های متفاوت، جرثقیل، مرزکش، خاک ورز، نهرکن کوچک و بزرگ، کلتیواتور کویلی، چیزل، زیرشکن، فاروئر، گاو آهن می باشد. هر یک از این ادوات برای ساخت زمین کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

فروشگاه لوازم و ادوات کشاورزی در کرج

 

کاربرد ادوات و لوازم کشاورزی 

ادوات کشاورزی مدرن درعصر اخیر برای راحتی انسان ها به وجود آمده اند. کشاورزان از لوازم کشاورزی مدرن برای بهبود بخشیدن به عملکرد خود در راستای  پرورش محصولات  کشاورزی خود و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه بهره می گیرند. در میان ادوات کشاورزی  تراکتور از ماشین آلات اصلی و مهم در مزرعه به شمار می آید. استفاده از این ماشین کاربردی امروزه در سراسر جهان بسیار متداول است. این ماشین قدرتمند به جهت اندازه و قدرت موتور می تواند در زمین های ناهموار به خوبی کار  کند. این دستگاه بسیار پر کاربرد و متداول در امر کشاورزی است. از دیگر ابزار پرکاربرد در کشاورزی مدرن تیلر می باشد. تیلر ازجمله ابزار کشاورزی تک محوره است که به صورت دستی کاربرد دارد. این وسیله اغلب در باغبانی استفاده شده و امکان مضاعفی برای انجام کارهای کشاورزی ایجاد می کند. شن کش یکی دیگر از محصولات پر کاربرد در کشاورزی می باشد. شن کش پر کاربرد است و به جهت دندانه دار بودن می تواند زمین را نرم و هموار کند. شن کش ها در گذشته به شکل دستی بودند یا توسط حیوانات کشیده می شدند اما در حال حاضر بر روی تراکتورها سوار می شوند.

ویژگی های لوازم کشاورزی 

بسیاری از لوازم کشاورزی برای راحتی و صرفه جویی در وقت و هزینه مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال  گاو آهن در گذشته به وسیله حیوانات در کشاورزی مورد استفاده قرار می گرفت اما امروزه یکی از ادوات مهم در کشاورزی تلقی می شود که کاملآ مکانیزه بوده و ماشینی برای باز کردن شیارها در سطح زمین می باشد. بنابراین بروز شدن و استفاده بهینه از وقت و انرژی یکی از ویژگی های اصلی استفاده از ادوات کشاورزی به شمار می آیند.

دسته بندی ماشین آلات و لوازم کشاورزی

انواع مختلفی از ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی وجود دارد چه به صورت ساده چه پیچیده. این دسته بندی ها به شکل مفاهیم کاربرد و چگونگی تامین نیروی محرکه تقسیم بندی می شوند. از جمله دسته بندی هایی که در فروشگاه لوازم کشاورزی در مجموعه باغ ایرانی می توان به آن اشاره کرد، ابزار، وسایل غیر موتوری، وسایل موتوری، ادوات تراکتوری، ماشین های خودگردان، تجهیزات می باشند. 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490