مرکز فروش ادوات کشاورزی

برای انجام فعالیت کشاورزی از آغاز، یعنی آماده سازی زمین، تا پایان یا برداشت محصول، به مجموعه­ای از ابزار و ماشین آلات احتیاج است. معمولا ابزارهای مورد استفاده مثل انواع بیل به صورت دستی مورد استفاده قرار می­گیرند. تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده به دو دسته موتوری و غیرموتوری تقسیم ­بندی می­شود. در این میان تراکتور و تیلر نقش مهمی را در میان ماشین آلات دارند. حتما تا به حال تراکتور را از نزدیک دیده ­اید و با آن آشنایی دارید. تیلر برای نرم کردن خاک سطحی مورد استفاده قرار می­گیرد. اهمیت تیلر و تراکتور به این علت است که بسیاری از ادوات کشاورزی و دنباله‌بندها به آن­ها متصل می­شود. باغ ایرانی بهترین مرکز فروش ادوات کشاورزی در ایران آماده ی ارائه بهترین ادوات و وساسل کشاورزی مکانیزه به شما مشتریان عزیز می باشد جهت سفارش انواع ادوات کشاورزی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 

شماره تماس: 09124682490

مرکز فروش ادوات کشاورزی

قیمت ادوات کشاورزی

بیشتر قیمت یک وسیله کشاورزی فولادی به قیمت ماده اولیه و یا همان فولاد به کار رفته وابسته است. بنابراین از آنجا که اکثر ادوات کشاورزی فولادی از شمش ساخته می‌­شود، نرخ آن برای تولید کنندگان تجهیزات در حوزه کشاورزی بسیار حائز اهمیت است. البته فراموش نکنید که ورق‌­های فولادی نیز کاربرد گسترده­ای در ساخت ماشین آلات دارند.از همین رو شما دوستان عزیز پس از انتخاب ادوات کشاورزی مناسب می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید و استعلام قیمت کنید و بهترین ادوات کشاورزی را خریداری نمایید.
 

مرکز فروش ادوات کشاورزی

علاوه ­بر قیمت ماده اولیه، برند، کیفیت، نوع آلیاژ فولادی، هزینه حمل و نقل کالا و … بر قیمت‌گذاری نهایی ابزارها تاثیرگذار خواهد بود. لازم به ذکر است که بعد از خرید، به هزینه‌هایی مثل نگهداری و تعمیرات نیز باید توجه کرد. بهترین ادوات کشاورزی را از ما در باغ ایرانی بخواهید.

قیمت ادوات کشاورزی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490