فروشگاه ادوات کشاورزی در کرج

ادوات کشاورزی در دنیای امروز دارای اهمیت قابل توجهی است زیرا در پیشرفت صنعت کشاورزی تاثیر بسیار زیادی داشته است. از این رو برای خرید ادوات کشاورزی باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمائید. پیشنهاد ما به شما گروه تخصصی باغ ایرانی است. با مراجعه به سایت می توانید با انواع ادوات آشنا شوید و مشاوره ی لازم را بگیرید.

شماره تماس: 09124682490

ادوات کشاورزی چیست؟

با انقلاب صنعتی و توسعه کشاورزی روش های سنتی کشاورزی از بین رفت و در پی آن مکانیزه شدن کشاورزی افزایش یافت که منجر به تولید مواد غذایی گردید. استفاده از ماشین آلات کشاورزی جهت کاشت، شخم، خرمن کوب باعث پیشرفت این صنعت شد. ادوات کشاورزی در اصل ابزاری هستند که به ماشین آلات کشاورزی وصل می شوند و عملیات کشاورزی را انجام می دهند.

فروشگاه ادوات کشاورزی در کرج

شخم زن

ابزار شخم زن یکی از وسایل مهم در کشاورزی است. که نه تنها با شخم زدن کارهایی مانند اضافه کردن مواد مغذی به خاک و آماده سازی آن برای کشاورزی را نیز انجام می دهند. انواع مختلفی از دستگاه های شخم زنی در دنیا چیزل پکر است.

مه پاش

دستگاه رطوبت ساز یکی از دیگر وسایل جدید ادوات کشاورزی است. که در کشاورزی و باغبانی استفاده می کند. ماشین مه پاش و رطوبت ساز وسیله ای است که بخار غلیظی منتشر می کند. که شبیه مه یا دود است. این ماشین نام یکی از تجهیزات گلخانه ای و کشاورزی است. و باعث ایجاد رطوبت می شود.

علف زن بنزینی مدل هیوندای

علف زن ها مجهز به سیستم استارت سریع برای سهولت در روشن شدن و نیز مجهز به موتور بنزینی و یک تیغه 4 تی فولادی است.

علف زن بنزینی مدل اشتیل

این نوع علف زن دارای موتوری با قدرت 8/1 اسب بخار و دارای فرمان دو چرخه ای قابل تنظیم می باشد.

گوشه زن بنزینی مدل آینهل

این وسیله با وزنی معادل 4/5 کیلوگرم ساخته شده است. از این دستگاه برای کوتاه کردن و هرس کردن علف های هرز مزارع و باغ ها استفاده می شود. که در نوع موتوری و برقی ساخته شده است. گوشه زن بنزینی آینهل مجهز به یک موتور دو زمانه قدرتمند می باشد.

کلتیواتور مزرعه

این وسیله با خرد کردن طبیعی کلوخ ها، به دانه بندی خاک آسیبی وارد نمی کند. از نظر ظاهری به گاو آهن قلمی شباهت دارد. با یک تفاوت این دستگاه کوچکتر است و وزن سنگینی دارد.

هرس دانه

یک دستگاه آهنی مستطیل شکل از که روی زمین قرار می گیرد و به وسیله تراکتور کشیده می شود. این دستگاه دارای دندانه های میخ مانندی است که روی میله های طولی و عرضی قرار گرفته است. که با فرو رفتن در خاک، عمق لازم را ایجاد می کند. و خاک هم نرم می شود. دندانه ها از لحاظ شکل انواع دارند: زنجیری، انگشتی، فنری، میخی

ماله

برای صاف کردن سطح زمین قبل از کاشت از ماله کش استفاده می شود. که ان را به صورت ورق تخته ای یا قطعات فلزی می سازند.

غلطک ها

در خاک های نرم و سست از غلطک ها استفاده می شود. در خرد کردن کلوخ و فشردن خاک موثر است. در انواع مختلفی از جمله سطح پرده دار، صاف، استوانه های لبه صاف، کنگره دار

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490