طراحی فضای سبز آپارتمان

طراحی فضای سبز آپارتمان در مجموعه باغ ایرانی توسط طراحان و مهندسین مجرب صورت می گیرد. 
با افزایش جمعیت در دنیای امروز در بسیاری از شهر ها تعداد آپارتمان رو به افزایش می باشد. نیاز به فضای سبز در بین انسان ها وجود دارد که همین امر سبب طراحی فضای سبز در آپارتمان ها می گردد.
بنابراین با طراحی تراس، بالکن و حیاط خلوت می توان در فضای آپارتمان یک فضای سبز زیبا طراحی و اجرا نمود.
اگر شما مشتریان گرامی به دنبال تیمی برای طراحی فضای سبز آپارتمان می باشید بهترین تیم برای طراحی فضای سبز آپارتمان مجموعه باغ ایرانی می باشد. که با داشتن ایده های خلاق و منحصر به فرد می توانند شما مشتریان را برای داشتن فضای سبز زیبا و جذاب راهنمایی نمایند.

طراحی فضای سبز چیست

یکی از اساسی ترین موضوع ادر زندگی استفاده از فضای سبز و طبیعت می باشد.طراحی فضای سبز طراحی بخشی از محیط می باشد که با انواع درختان و گونه های مختلف گیاهی راحی و اجرا می گردد. این فضا های سبز شهری در براساس یک سری اصول و ضوابط در قسمت های مختلف شهر ها ایجاد می شوند.

طراحی فضای سبز آپارتمان

عناصر و المان مورد استفاده در طراحی فضای سبز آپارتمان 

درختان و گیاهان

درختان و گیاهان از عناصر مهم در طراحی فضای سبز آپارتمان ها می باشند. گیاهان و درختان باید متناسب با شرایط جوی منطقه و جهت تابش نور خورشید انتخاب گردند تا مقومت بیشتری داشته باشند و محیط را زیباتر نمایند. همچنین باید گیاهان و درختانی را انتخاب کرد که نیاز به مراقبت و نگهداری کمتری دارند.

آبنما

آب یکی از مهمترین عناصر در طراحی فضای سبز می باشد زیرا صدای آب سبب آرامش و آسایش افراد می گردد. آبنما یکی از المان های مورد استفاده برای فضای سبز آپارتمان ها می باشد.

آلاچیق

برای اینکه بتوانید از فضای سبز استفاده نمایید نیاز به المانی می باشد که بتوان ساعاتی را در آنجا به استراحت پرداخت. استفاده از آلاچیق در طراحی فضای سبز آپارتمان ها محیطی را برای دورهمی خانوادگی به وجود می آورد.

تاثیر طراحی فضای سبز در آپارتمان ها

برای سلامت و افزایش کیفی زندگی و همچنین پیوند انسان با طبیعت طراحی یک فضای سبز مطلوب و دلنشین در آپارتمان ها و محوطه اطراف آن بسیار موثر می باشد. ایجاد فضای سبز در آپارتمان ها دارای مزایای زیادی می باشد. که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • سبب گاهش آلودگی صوتی در آپارتمان ها
  • سبب کاهش اضطراب و استرس در افراد
  • سبب کاهش گرمای اطراف آپارتمان
  • سبب کاهش آلودگی هوا و محیط زیست
  • سبب کاهش تاثیر اثرات گلخانه ای
  • سبب ایجاد اکسیژن در محیط و جذب دی اکسید کربن فضا

وجود فضای سبز در آپارتمان ها

علاوه بر اینکه افزایش و گسترش فضای سبز در شهرها و آپارتمان ها باعث سلامت روحی اشخاص می گردد موجب مزایا و فواید فراوانی برای محیط زیست نیز می گردد. 
همان طور که گفته شد فضای سبز قسمتی از محیط می باشد که با درختان و گیاهان و المان های مختلف طراحی و اجرا گردیده است.
فضای سبز قسمتی از فضای باز شهر ها و آپارتمان ها را شامل می شود. که از لحاظ مالکیت شامل موارد زیر می باشد.

  • فضای سبز عمومی
  • فضای سبز نیمه خصوصی
  • فضای سبز خصوصی
  • فضای سبز خیابانی

به طور کلی برای داشتن یک فضای سبز مطلوب و دلنشین در آپارتمان خود می توانید از مجموعه باغ ایرانی در این زمینه مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس برقرار نمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490