طراحی فضای سبز بالکن

طراحی فضای سبز بالکن یکی از روش های پرکاربرد طراحی بالکن می باشد. مجموعه باغ ایرانی در طراحی فضای سبز بالکن با در نظر گرفتن اصول و ضوابط کارآمد آماده هرگونه مشاوره و همکاری در این زمینه می باشند.
مجموعه باغ ایرانی در کلیه زمینه های ساخت وساز معماری و عمرانی دارای فعالیت گسترده ای می باشد. شما می توانید جهت مشاوره و راهنمایی با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

طراحی بالکن چیست

طراحی بالکن یک از موثر ترین عوامل در استفاده بهینه از محیط می باشد. به کار بردن ایده های خلاقانه در طراحی بالکن می توان بالکن را به محیطی دلنشین و با طراوت تبدیل نمود. محیط بالن اگر با توجه به نیاز و علایق افراد طراحی شود محیطی زیبا و جذاب خواهد بود.
طراحی بالکن سبب افزایش ارزش فضایی ساختمان می گردد. برای طراحی بالکن ایده های خلاقانه بسیاری وجود دارد که ایجاد فضای سبز یکی از این راهکارها می باشد.

اصول طراحی فضای سبز بالکن

استفاده از نرده برای رعایت مسائل امنیتی 
استفاده از پنجره های دوجداره برای کاهش آلودگی صوتی
رعایت شیب بندی بالکن در زمان کفسازی بالکن
پرورش گیاهان متنوع و زیبا در بالکن

 

طراحی فضای سبز بالکن

اجرای فضای سبز بالکن

امروزه بیشتر ساختمان ها دارای فضایی به نام بالکن یا تراس می باشند. اجرا فضای سبز در بالکن یکی از پرطرفدار ترین ایده ها در طراحی بالکن می باشد. برای ایجاد فضای سبز بالکن ها می توان کار های زیادی صورت گیرد.

کاشت گیاهان متنوع

برای داشتن بالکن جذاب و زیبا می توانید از گونه ها مختلف گیاهی استفاده نمود. یکی از این گیاه ها گیاه رونده می باشد که زیبایی بالکن را دو چندان می کند.
گیاهان مورد استفاده در بالکن باید در مقابل نور و گرما خورشید مقاومت لازم را داشته باشند و متناسب با شرایط اقلیمی انتخاب شوند.

اجرای دیوار سبز در بالکن

ایجاد یک دیوار سبز در بالکن یکی از ایده های اجرا یفضای سبز در بالکن می باشد. دیوار سبز را می توان با استفاده از گیاهان متنوع و مناسب با شرایط آب و هوایی آن منطقه انجام داد.
دیوار سبز را می توان در اندازه های مختلف ایجاد نمود که هزینه اجرا آن نیز بستگی به اندازه مورد استفاده برای اجرا دیوار سبز دارد.

استفاده از درختچه در بالکن

در بالکن هایی که دارای متراژ بزرگ می باشند ازدرختچه برای ایجاد فضای سبز در بالکن می توان استفاده نمود.غالبا برای این منظور باید از درختچه های همیشه سبز استفاده نمود و همچنین درختچه هایی که در مقابل عوامل اقلیم آب و هوا مقاوت لازم را دارا باشند.

نورپردازی در طراحی فضای سبز بالکن

استفاده از نورپردازی در محیط بالکن به زیبایی طراحی فضای سبز بالکن موثر می باشد و باعث جذاب تر و زیباتر شدن نما ساختمان در زمان شب نیز می شود. با نورپردازی مناسب می توان  فضای بالکن را به محیطی برای دور همی شبانه تبدیل نمود. 
استفاده از هر کدام از عناصر باعث زیبایی و جذابیت فضای بالکن می گردد. شما مشتریان می توانید طراحی و اجرای فضای سبز بالکن یا تراس خود را به تیم حرفه ای باغ ایرانی بسپارید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490