ساخت باغچه کوچک با چوب

داشتن یک باغچه کوچک و زیبا تقریبا اروزی همه ی ماست. یک باغچه کوچک و زیبا که هر روز به آن سر بزنیم و از دیدنش لذت ببریم . هر کدام از ما می توانیم با یکسری چوب و ابزار ساده یک باغچه زیبا در حداقل فضا برای خود بسازیم .   
استفاده ازچوب در کنار گیاهان زیبایی خاصی دارد ، درست کردن یک باغچه چوبی زیبا می تواند زیبایی باغچه را دو چندان نماید .
برای ساخت باغچه چوبی می توانید از كنده‌هاي درخت به شکل عمودی استفاده نمایید .این مدل برای گل هایی که با ارتفاع بيشتري رشد مي‌كنند بسیار عالی می باشد. 
 
باغچه کوچک
می توانید از میوه فروشی ها چند تا از جعبه های چوبی بگیرید و در داخل آن گل های زیبایی بکارید.و اگر حیاط دارید می توانید این جعبه ها را تکه تکه کرده و یک پرچین و حصار مانند درست کنید و در فضای داخلی آن گیاه بکارید .
 
کاشت گیاه در جعبه چوبی
برای فضاهایی که نمی خواهید چیزی بکارید می توانید از سنگ ریزه های زیبا استفاده کنید و به باغچه تان شکل و شمایل زیباتری بدهید. می بینید که همه ی این ها را می توانید بدون هزینه و یا با حداقل هزینه ایجاد کنید.
 
طراحی باغچه کوچک
از تنه‌هاي بريده درختاني که در حیاطتتان خشک شده می توانید برای تزیین این باغچه کوچکتان استفاده نمایید. و یا اگر چوب نداشتید می توانید از فروشگاه‌هاي فروش لوازم باغباني يا تزيينات باغچه، كنده‌هاي سيماني با طرح چوب تهيه کرده و باغچه ‌تان را با آنها تزيين كنيد.
 
ساخت باغچه با تنه درخت

باغچه پالتی عمودی

اگر فضای خیلی  کمی دارید می توانید از پالت های چوبی استفاده نمایید. پالت های چوبی  نه تنها ظاهری  طبیعی دارند بلکه خیلی هم ارزان هستند. می توانید در فضای بسیار ناچیزی از این ایده خلاقانه و نوین برای ساخت یک باغچه ی عمودی دیواری استفاده کنید.
پالت عمودی
از پالت ها می توانید برای ساخت باغچه در شکل افقی نیز استفاده نمایید.
 
ساخت باغچه پالتی

باغچه با صندوقچه چوبی

 اگر صندوقچه های چوبی بلا استفاده دارید می توانید با انها نیز یک باغچه چوبی زیبا درست کنید . البته حتی اگر صندوقچه چوبی هم نمداشته باشید می توانید صندوقچه چوبی را با قیمت ناچیزی از نجاری تهیه کنید. می توانید برای زیباتر کردن این باغچه صندوقچه هایان را در رنگهای مختلفی رنگ آمیزی نمایید و باغچه رنگارنگی درست کنید.
گلدان صندوقچه چوبی
 
در کنار این باغچه چوبی زیبا می توانید از وسیله های اضافی و بلا استفاده دیگر گلدان های زیبایی طراحی نمایید و باغچه تان را زیباتر نمایید. مثلا با استفاده از قوطی های فلزی و یا بطری های پلاستیکی بدون استفاده می توانید طرح های زیبایی درست کنید و در کنار این باغچه چوبی زیبایتان قرار دهید.
 
ساخت باغچه چوبی زیبا
طراحی و ساخت باغ و باغچه های زیبا 
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490