خرید ادوات کشاورزی در کرج

به تمامی دستگاه هایی که در کشاورزی مکانیزه یا پیشرفته برای برخورداری از مزایایی مانند کاهش زمان و هزینه استفاده می شود، تجهیزات یا همان ادوات کشاورزی می گویند. استفاده از این نوع تجهیزات برای هر کشاورزی ضروری است زیرا مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد .
باغ ایرانی نمایندگی فروش ادوات کشاورزی با قیمت مناسب کیفیت عالی تضمینی  در ایران می باشد .

خرید انواع ادوات کشاورزی در کرج 

یکی از انواع ادوات کشاورزی تانکرهایی طراحی شده اند که به ماشین های مختلف مانند تراکتور یا تریلرها متصل می شوند تا بتوان از آنها برای حمل و نقل انواع مختلف محصولات و کالاها استفاده کرد.
 ادوات کشاورزی به صورتی ساخته می شوند که کشاورز بتواند در انواع مختلف زمین ها از آن استفاده کند . مانند سطوح شیب دار و غیر صاف .         
 گاوآهن ، که از آن جهت شخم زدن زمین استفاده می شود .
نشا کار ، که برای انتقال گیاه و نهال به عمق زمین استفاده می شود. 

 

خرید ادوات کشاورزی در کرج 
 

 

ادوات کشاورزی متصل شونده به تراکتور

یکی از ادوات کشاورزی متصل شونده به تراکتور دمنده است ، که یک سیستم فشار هوا برای از بین بردن  و یا جمع آوری علف های هرز یا  چمن است.
مورد دیگر کولتیواتور ، که جهت خرد کردن خاک و جمع آوری علف هرز استفاده می شود.

ادوات کشاورزی دستی 

یکی از انواع ادوات کشاورزی دستی سمپاش است ، این نوع از ادوات کشاورزی سمپاش شارژی دستی دو کاره ، وسیله ای برای تنظیم مقدار سم به کار رفته در زمین کشاورزی و تعیین نحوه افزوه شدن سم به پوشش گیاهی  
مورد دیگر چاله کن است ، این نوع از ادوات کشاورزی ابزار بسیار قدرتمند و کاربردی مناسب برای حفر گودال جهت کاشت انواع نهال ها ، درختچه ، چاله برای کوددهی به درخت ها ، کاشت تیرهای فلزی یا چوبی است.

فواید استفاده از ادوات کشاورزی

 افزایش  میزان تولید  
مکانیزه کردن کشاورزی و استفاده از ادوات کشاورزی باعث افزایش سرعت کارها می شود . به همین دلیل کشاورزان می توانند زمان بیشتری برای کار روی زمین داشته باشند و استفاده از این ادوات کشاورزی به مراتب  باعث کیفیت بهتر در انجام کار می شود.

کاهش هزینه ها  
استفاده از ادوات کشاورزی باعث می شود که هر مزرعه به نیروی انسانی کمتری نیاز داشته باشد که در نتیجه  باعث هزینه کمتری می شود. و با توجه به اینکه کشاورز از ادوات کشاورزی در زمین خود استفاده می کند و می تواند روی زمین های بیشتری کشاورزی کند این باعث میشه دامنه کاری بسیار بیشتر شده و هزینه ها به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.
افزایش درآمد مزرعه
پیدایش زمینه های مختلف برای پیشرفت ها
افزایش بهره وری نیروی انسانی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490