خرید ادوات کشاورزی دستی

استفاده از ماشین آلات و ادوات کشاورزی در صنعت کشاورزی و باغداری امری اجتناب ناپذیر است. به گونه ای که انجام فعالیت در این صنایع بدون ادوات کشاورزی امکان پذیر نمی باشد. ابزارآلات و ادوات کشاورزی بسیار متنوع هستند. برخی از این ابزارها ساده و برخی دیگر دارای ساختار و طراحی پیچیده ای می باشند. به همین جهت این ابزارها را می‌توان بر اساس عوامل مختلفی چون کاربرد نیروی محرکه، کارایی و غیره در گروه‌های مختلفی دسته بندی کرد. ادوات کشاورزی دستی، ابزارآلات و دستگاه های کوچکی هستند که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند. به بیان دیگر برای استفاده از این ادوات نیاز به اپراتور انسانی بوده و هیچ گونه موتور بر روی آنها نصب نمی گردد. چنانچه قصد خرید ادوات کشاورزی دستی را دارید، با شماره زیر تماس بگیرد تا کارشناس فروش باغ ایرانی شما را راهنمایی نمایند. 

ادوات کشاورزی دستی چیست

ادوات کشاورزی به تمامی دستگاه‌هایی گفته می شود که در کشاورزی مکانیزه یا پیشرفته برای برخورداری از مزایایی مانند کاهش زمان و هزینه استفاده می ‌شوند. تولید کنندگان برای مکانیزه کردن مراحل مختلف کشاورزی انواع مختلفی از تجهیزات و ادوات را طراحی و تولید کرده‌اند تا کشاورزان بتوانند با استفاده از آن‌ها، فرایندهای مختلف کسب و کار خودشان را به صورت اتوماتیک یا مکانیزه، با سرعت بالا و با کمترین میزان دخالت نیروهای انسانی انجام دهند. 
ابزارها و ادوات کشاورزی به صورتی ساخته می‌شوند که کشاورزان بتوانند در انواع مختلف زمین‌ها مانند سطوح شیب دار و غیر صاف از آن‌ها استفاده کنند. همچنین در ساخت این نوع تجهیزات شرایط مختلف جوی و محل مورد استفاده نیز لحاظ می‌شود.
ابزارهایی که باغبانان و کشاورزان به صورت دستی از آن در انجام عملیات مختلف کشاورزی استفاده می‌کنند، ادوات کشاورزی دستی نامیده می شوند. سمپاش، انواع بیل و بیلچه، قیچی باغبانی، شمشاد زن و چمن زن، اره های دستی و شلنگ های آبیاری در این گروه قرار می گیرند.

خرید ادوات کشاورزی دستی
 

 

 ادوات کشاورزی و مزایای آن

 ادوات کشاورزی یکی از مهم ترین بخش از تولیدات صنعت ابزار را به خود اختصاص می دهند. کشاورزی و باغداری چه در وسعت بزرگ و چه در وسعت کوچک نیازمند داشتن ابزار خوب و کاربردی برای سهولت کار و پیشبرد فعالیت ها است. 
با پیشرفت تجهیزات و ادوات کشاورزی برای کشاورزان، باغبانان و صاحب گلخانه ها آسان تر و بهتر شده است. افزایش کیفیت کار زراعی و باغی، امکان انجام عملیات مختلف در کمترین زمان ممکن، افزایش تولید و کاهش چشمگیر هزینه ها از مهم ترین مزایای ادوات کشاورزی می باشند. 

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490