هزینه فضاسازی باغ در کرج

اگر می خواهید بروزترین و جدیدترین المان های محوطه سازی باغ با کمترین هزینه و بهترین کیفیت را اجرا کنید پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید.
یکی از موارد مورد توجه و ضروری  در هزینه فضای سازی باغ محوطه سازی آن میباشد به این دلیل که چون فضای داخلی جایی برای پذیرایی و میزبانی میباشد محوطه بیرون از آن هم باید شامل امکانات تفریحی و محیطی مطلوب برای استراحت میهمان ها و خانواده باشد که این مورد خود نقش بسیار مهمی در پاکیزگی هوا دارد. پس بهتر است بخشی از هزینه ساخت ویلا را به محوطه سازی اختصاص داد که موجب دلپذیر تر بودن و آرامش برای افراد مسکون شود.

انواع محوطه سازی باغ

  • محوطه سازی رسمی
  • محوطه سازی غیر رسمی
  • محوطه سازی شرقی یا ژاپنی
  • محوطه سازی فرانسوی
  • محوطه سازی انگلیسی
  • محوطه سازی بیابانی
  • محوطه سازی مدرن
  • محوطه سازی مدیترانه ای

بهترین محوطه سازی باغ در کرج

تا صحبت از محوطه سازی میشود درخت و فضای سبز در ذهن همه نقش میبندد اما اینطور نیست.  محوطه سازی فقط در کاشت چمن و درخت و گیاه خلاصه ومیتوان آبنما، باربیکیو ، نورپردازی محیط ، استخر آلاچیق یا وسایل تزئینی  و.. را در محوطه قرار داد. با فضا سازی متنوع و ایده های خلاقانه میتوانید فضایی دلچسب تر ی داشته باشید.امروزه اندازه فضا مورد توجه نیست بلکه باید از هر ابعاد و اندازه فضایی که هست به بهترین شکل استفاده کرد و طراحی آن به نحوی باشد که استفاده از تمام فضاها صورت گیرد و همه ی نقاط محیط کاربردی باشد. معمولا همه تصور میکنند چون محوطه کوچک است نیاز به طراحی نیست و یا امکان طراحی و فضا سازی وجود ندارد اما با وجود متخصصین و تجهیزات خوب و مناسب میتوانید بهترین استفاده را از محوطه ویلای خود کنید.

هزینه فضاسازی باغ در کرج

مرکز فضاسازی باغ در کرج

در فضا سازی باغهای کوچک بهتر است از حوضچه های کوچک ، گیاهان و وسایل تزئینی مینیمالیسم ویا گلدان های دیواری استفاده کنید ،همچنین از نورپردازی مناسب غافل نشوید و سعی کنید برای یکنواخت نبودن و خسته کننده نبودن فضا از گیاهان بالا رونده استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که با خلاقیت و استفاده مناسب از وسایل و فضا می توانید فضاسازی باغ را با کمترین هزینه انجام داد.اگر فضایتان هنوز دیواره کشی نشده است میتوانید از گیاهان رونده در کنار دیواره ها استفاده کرده تا در هزینه ها صرفه جویی شود و یا برای کف زمین از شن و ماسه و یا سنگ ریزه استفاده کنید چون این مصالح هزینه کمی در قبال کاشی یا مصالح دیگر دارد و با دوام میباشند. در مورد نور فضا هم میتوانید از لامپ های کم مصرف استفاده کرده تا لامپ های جلل و پر مصرف وهزینه.پس متوجه شدید که با ایده ها و همین خلاقیت های ساده میتوان هزینه فضا سازی باغ را کاهش داده و به محوطه دلخواه و رویایی خود برسید.شما سبک مورد نظر خود را اول انتخاب نموده و با توجه به بودجه مالی که دارید با وجود متخصصین و پیمانکاران بدون نگرانی فضا سازی باغ خود را انجام دهید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490