هزینه احداث باغ انگور

هزینه احداث باغ انگور

فروشگاه اینترنتی باغ ایرانی با زمینه فعالیت در طراحی و اجرای فضای سبز ، فروش انواع نهال و احداث باغ انگور ، گیلاس ، زردآلو  و … آماده خدمت رسانی و اجرای موارد مورد نظر شما می باشد . برای احداث باغ انگور خود در سراسر کشور می توانید با باغ ایرانی تماس حاصل نمایید و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت اقدام به احداث باغ انگور خود نمایید . هزینه احداث باغ انگور به اندازه باغ ، نوع انگور و شرایط نگهداری آن ، تعداد درختان و … بستگی دارد .
هزینه احداث باغ انگور

احداث باغ انگور داربستی

در باغ های داربستی تعداد درختان در یک هکتار بیشتر از کاشت سنتی خوابیده است و به همین دلیل این روش کاشت توجیه اقتصادی مناسب تری دارد همچنین آبیاری در باغ های داربستی به روش قطره ای و تحت فشار انجام  می شود و در باغ های سنتی آب زیادی هدر می رود . در باغ سنتی میوه ها با تماس با زمین ممکن است آلوده به بیماری های قارچی و مختلف شوند و داربست این مشکلات را حل نموده است . در این روش از داربستهای فلزی ، چوبی یا بتنی استفاده می شود .

احداث باغ انگور دیم

برای احداث باغ انگور دیمی باید شرایط مختلفی را در نظر بگیریم :

محل مناسب را انتخاب می نماییم . درمحل کاشت دیمی باید میانگین بارندگی سالیانه 600 میلی لیتر باشد . همچنین خاک محل احداث باغ باید مورد آزمایش قرار بگیرد . آبیاری باغ انگور فقط در سال اول برای استقرار بوته ها 2 الی  3 مرتبه در تابستان انجام خواهد شد . سپس خاک را آماده سازی می کنیم ، علف های هرز را خذف کرده ، کود مناسب پای زمین ریخته ، بانکت های عمیق برای حفظ آب ایجاد کرده و …
سپس قلمه ریشه دار در مرحله خواب کاشت می شود . قلمه ها دارای قطر یک سانتیمتر و  طول کاشت 40 سانتیمتر باشد .
هزینه احداث باغ انگور
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490