هزینه محوطه سازی کارخانه

مجموعه باغ ایرانی با پشتیبانی از تجربه غنی در زمینه طراحی محوطه سازی مراکزی همچون مراکز درمانی، کارخانجات، مراکز آموزشی، فرهنگی، مذهبی و… در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
طراحی و اجرا محوطه سازی کارخانه یک امر کاملا تخصصی می باشد و به همین دلیل بهتر است در این زمینه از معماران و طراحان مجرب کمک بگیرد. 
برای اطلاع از هزینه و قیمت  طراحی و اجرا محوطه سازی کارخانه می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

محوطه سازی چیست

محوطه سازی در معماری به نام لنداسکیپ نیز شناخته می شود. که با استفاده از عناصر و المان های مختلف صورت می گیرد. اجرا و طراحی محوطه سازی سبب ایجاد محیطی مطلوب و مناسب برای افراد و همچنین سبب پیوند انسان به طبیعت می گردد. 
اجرا و طراحی محوطه سازی باید براساس اصول و قوانینی صورت گردد تا محیط را به فضایی زیبا و دلنشین برای افراد تبدیل نماید.

هزینه محوطه سازی کارخانه

طراحی و اجرا محوطه سازی کارخانه

تعداد زیادی از کارخانه داران به محوطه سازی در محیط اطراف کارخانه اهمیت زیادی می دهند. زیرا اجرا و طراحی محوطه سبب ایجاد انگیزه و بهبود روحیه کارکنان و مراجعین می گردد.در محل کار چیزی مناسب تر و بهتر از یک محیط زیبا برای کارکردن نیست.
طراحی و اجرا محوطه سازی در کارخانه با سایر مراکز متمایز می باشد. که نیاز به تخصص و مهارت حرفه ای در این زمینه می باشد. بنابراین باید این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.
محوطه سازی کارخانه علاوه بر زیبایی به دلیل اینکه بیشتر کارخانه ها در بیابان ساخته شده اند و این کارخانجات منبع آلودگی هوا، آلودگی محیط زیست، آلودگی صوتی و… می باشند ایجاد می گردند.

مزایای محوطه سازی کارخانه

  • کاهش آلودگی زیست محیطی
  • کاهش آلودگی صوتی
  • گاهش آلودگی گرد و خاک
  • ایجاد انگیزه برای کارکنان 
  • زیباسازی محیط به چشم مشتریان 

دسته بندی انواع کارخانه در طراحی و اجرا محوطه سازی

معماران و طراحان محوطه سازی کارخانه ها را به دودسته تقسیم می کنند که شامل موارد زی می باشد.

کارخانجات اول

کارخانجات دست اول کارخانه هایی هستند که میزان آلودگی، گرد و خاک و آلاینده کمتری تولید می کنند. مانند کارخانجات بسته بندی میوه، سبزیجات و …
محوطه سازی کارخانه در این نوع از کارخانه ها راحتر می باشد. زیرا برای طراحی و اجرا محوطه سازی این نوع از کارخانه ها می توان از گیاهان و درختان متنوع، زیبا سازی مسیر پیاده روی و سواره رو ، آلاچیق، آبنما و … استفاده نمود

کارخانجات دوم

کارخانه هایی که مواد شیمیایی، گازهی گلخانه ای، زباله و گرد و خاک بیشتری تولید می کنند در این دسته قرار می گیرند. مانند کارخانه های تولید سیمان، داروسازی، کود شیمیایی و…
محوطه سازی این نوع از کارخانه ها به دلیل تولید آلودگی و آلاینده بیشتر نیاز به تخصص و مهارت لازم در این زمینه دارد. در این نوع از کارخانه ها هدف از اجرا محوطه سازی در این کارخانه ها کاهش آلودگی محیط و نیز کاهش مشکلات روحی و روانی برای کارکنان می باشد.
به طور کلی در اجرا و طراحی محوطه سازی کارخانه نیاز و مهارت و دانش کافی در این زمینه می باشد. مجموعه باغ ایرانی با داشتن تیم حرفه ای در این زمینه می تواند کمک زیادی به شما مشتریان نماید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490