هزینه طراحی باغ و ویلا

طراحی باغ و ویلا بهترین راه برای فرار از مشغله های زندگی شلوغ و پردغدغه امروزی می باشد. در سال های اخیر گسترش شهرنشینی و افزایش تعداد آپارتمان ها سبب شده که میزان فضاهای سبز کاهش پیدا کند. از این رو با اقداماتی نظیر طراحی باغ و ویلا می توان تا حدودی کمبود فضاهای سبز را جبران کرد.
طراحی باغ و ویلا مانند معماری و طراحی دکوراسیون داخلی یکسری اصول و قواعدی دارد که با دانستن و انجام قدم به قدم آن ،می‌توان به بهترین شکل و با حداقل هزینه ها طراحی را به اتمام رساند. هزینه طراحی باغ و ویلا بسته به متراژ فضا، نوع المان های به کار رفته و  تخصص طراح متغیر می باشد. لذا ابتدا باید فضای مورد نظر تحت نظر کارشناس مجموعه باغ ایرانی قرار بگیرد تا هزینه ی نهایی آن برآورد شود.

عوامل موثر بر هزینه طراحی باغ و ویلا

عوامل متعددی می توانند بر روی هزینه طراحی باغ و ویلا موثر باشند که در زیر به مهمترین آن ها اشاره می شود:

  1. محل پروژه
  2. متراژ کل محوطه
  3. کیفیت مصالح و متریال بکار رفته
  4. ناظر و مجری ساخت
  5. امکانات و تجهیزات اضافی
  6. متراژ ساخت باغ و ویلا
  7. محوطه ‌سازی

 

هزینه طراحی باغ و ویلا

 

طراحی باغ و ویلا چه اصولی دارد

طراحی باغ و ویلا ماندد سایر پروژه ها، یکسری اصول و قواعدی دارد که باید به طور ویژه ای مورد توجه قرار بگیرد.
فرقی نمی‌کند قرار است طراحی باغ  و ویلا به شکل سنتی مدرن انجام بگیرد. به هر حال برای اجرای این پروژه باید از یک تیمی شامل مهندسین معماری، معمار داخلی، برق، تاسیسات و موارد دیگر کمک گرفت تا از صفر تا صد پروژه را به همراه هزینه‌ها برآورد کنند و با یک دید کلی و برنامه‌ریزی دقیق کار طراحی را انجام دهند.
تیمی که برای طراحی باغ و ویلا در نظر گرفته می شود، نقشه‌هایی از پروژه را در اختیار صاحب کار قرار می‌دهد تا با تایید او مراحل گودبرداری و اجرای فونداسیون انجام شود و تا زمانی که نقشه‌های معماری پروژه تایید نشود، کار  آغاز نمی شود. زیرا باید طراحی طبق سلیقه کارفرما اجرا گردد.

مراحل طراحی باغ و ویلا

جهت طراحی باغ و ویلا بعد از بازدید از پروژه، ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته می شود و همچنین مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاه ها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود دارد. بدین طریق طراحی باغ و ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی می شود، زیبا و شکیل و مورد پسند مشتریان قرار می گیرد.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490