هزینه اجرای محوطه سازی در کرج

یکی از خدمات تیم دکوراسیون باغ ایرانی ، محوطه سازی در کرج برای آپارتمان ها، باغ ها، ویلاها و سایر اماکن دیگر از قبیل پیاده روها و فضاهای باز شهری است. شاید این سول برای بسیاری از افراد مطرح شود که محوطه سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ به چگونگی بکار بردن و جانمایی المان های مختلف مورد نیاز در یک فضا، محوطه سازی می گویند. یکی از کارهایی که نقش مستقیم و بسیار زیادی در افزایش زیبایی یک سازه اعم از آپارتمان، ویلا  و یا دارد، محوطه‌سازی زیبا برای آن است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیداکرده است. اجرای محوطه سازی در کرج اصول خاصی دارد که فقط یک متخصص می‌تواند این کارها را انجام دهد. تخمین و برآورد هزینه طراحی محوطه سازی در کرج توسط مجموعه باغ ایرانی، معمولا پس از بازدید از فضای مورد نظر صورت می‌گیرد و طراح فضای سبز قیمت هر متر مربع طراحی محوطه یا فضای سبز را پس از مشاهده ی محل مشخص می‌کند. 

محوطه سازی در کرج با قیمت ارزان

در سال های اخیر با رشد روز افزون جمعیت و افزایش آپارتمان نشینی، دسترسی به فضای سبز کاهش یافته، از این رو اهمیت به اجرای محوطه سازی در کرج افزایش پیدا کرده است. ایجاد محوطه سازی سبب افزایش ارزش ملک می‌گردد و به نه تنها به محیط ظاهری دلنشین می‌بخشد، بلکه به زیباسازی فضاهای مورد نظر نیز کمک می‌نماید.
 محوطه سازی  شاخه‌ای گسترده در صنعت ساخت و ساز است. به عبارت دیگر محوطه سازی در کرج در اصل استفاده از المان‌های مختلف و جایگذاری مناسب آنها در کنار یکدیگر، برای زیباتر شدن فضای بیرونی است. به طور مثال ایجاد فضای سبز یا نصب المان هایی همچون استخر و آبنما در یک شهرک مسکونی و یا در محوطه یک ویلا یا باغ ، همگی در مباحث محوطه سازی جای می‌گیرند.

 

هزینه اجرای محوطه سازی در کرج
 

فضای سبز در محوطه سازی

به ایجاد پوشش گیاهی متناسب با منطقه جغرافیایی مکانی که در حال محوطه سازی آن هستند، فضای گفته می‌شود. استفاده از انواع درختان و درختچه‌های سبز، گیاهان مختلف تزئینی انواعی از عناصر فضای سبز هستند که در محوطه سازی در کرج به کار برده می‌شوند. استفاده از انواع فلاور باکس‌های چوبی، چمن طبیعی و مصنوعی نیز از دیگر مواردی می باشند که در ایجاد فضای سبزی دلنشین به کار می روند.

نورپردازی در محوطه سازی

یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در محوطه سازی در کرج به آن توجه نمود، تامین نور و روشنایی محیط است. چرا که لذت بردن از فضای ایجاد شده بدون وجود نور مناسب در شب نا ممکن می‌گردد. استفاده از انواع نورپردازی‌های جذاب می‌تواند جلوه خاصی به محیط ببخشد. 
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490