طراحی باغ ویلا لاکچری

مسئله اصلی در طراحی ویلا و ساخت ویلا یافتن یک معمار خوب نیست، بلکه پیدا کردن معماری است که “مناسب خودتان” باشد! به این معنی که به‌خوبی خواسته‌های شما را درک کرده و قادر به اجرای آن‌ها باشد. علت آن هم این است که ممکن است از دید شما همه معمار بوده و تفاوتی با یکدیگر نداشته باشند، اما همه معماران و طراحان یکسان نیستند و هرکدام علایق و تفکرات خاص خود را دارند.
به طور کلی از یک معمار انتظار می‌رود که خوب و بااستعداد باشد. ضمن اینکه همه کدها، قوانین و تکنیک‌های فنی موردنیاز برای ساخت یک بنای ایمن و سالم را نیز بداند. از چشم بسیاری از مشتریان، ما معمارها همه یکسان هستیم، تا زمانی که کاری ارائه می‌دهیم که ما را از سایرین متمایز می‌کند. از مهم‌ترین اجزای پازل اجرای یک پروژه ساختمانی، یافتن بهترین افراد برای کار کردن در کنار یکدیگر است. این افراد شامل معمار، پیمانکار و سایر افراد حاضر در تیم ما می‌شوند.‌

طراحی باغ ویلا لاکچری

طراحی باغ ویلا

طراحی باغ ویلا در واقع، طراحی فضاهایی باز و البته وسیع مانند باغ‌ها و یا مانند بخشی از دشت‌های بزرگ و وسیع در تلفیق با فضای معماری ویلا می‌باشد; که گویی در دل طبیعت بنایی ساخته باشید. طرح ویلا و باغ ویلا متاثر از سبک‌های جذاب معماری و طراحی لندسکیپ ویلا می‌باشد. اجرای باغ ویلا عموما در اراضی و سکونت گاههای بزرگ حومه شهرها و روستاها ترویج یافته البته درون شهرها نیز مقدور است.
ساخت ویلا در باغ و طراحی منظر و لنداسکیپ، آرامشی توأم با بهره مندی از مناظر زیبای باغ، جریان هوایی سالم، تازه و خنک در سراسر فضای داخلی ویلا و حس بی انتهای حضور در طبیعت، ایجاد می‌شود. طراحی ویلا در باغ به نوعی یاد آور کلبه‌های قدیمی‌است که به صورت اقامتگاههای فصلی مانند ییلاق و قشلاق‌ها مورد  استفاده قرار می‌گرفتند.
بهره مندی از فضاهای نیمه محصور مانند تراس و پاسیو، ایوان‌ها و فضاهای شاه نشین ویلا نیز باغ ویلای شما را دارای  جذابیتی دوچندان می‌کند. این فضاها در کنار باغ، هنگام استراحت، صرف غذا و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه کیفیت یک زندگی ایده آل و آرام را فراهم می‌کنند. وجود درختان، گیاهان و گلهای متنوع، طراوت و زندگی را برای این فضاها به ارمغان می‌آورد.

بازسازی ویلا

شاید خیلی از افراد تصور کنند که طراحی باغ ویلا یک کار لوکس و غیر ضروری به حساب می‌آید در حالی که این باور نادرست است و توجه به این کار می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. یکی از مزایای طراحی ویلا باغ قبل از اجرا، برآورد دقیق هزینه‌های ساخت و صرفه جویی در وقت به دلیل مشخص بودن مراحل کار است. علاوه بر این، طراحی  باغچه ویلا می‌تواند کمک بسیار بزرگی برای کارفرما باشد و او را از سردرگمی‌نسبت به نتیجه نهایی، در بیاورد.
لذت وصف نشدنی حضور در یک ویلا شیک و راحت، در باغی سرسبز، تجربه بی نظیری است. شرکت ویرا طرح اسپرلوس با اشراف کامل بر تمام اصول طراحی ویلا باغ و محوطه سازی باغ ویلا، با تیمی‌متخصص و همچنین به روز ترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای مدلسازی، باغچه ویلای شما را به بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا می‌کند. برای داشتن یک باغچه ویلا با فضای سبزی دلربا حتما لازم به طراحی و اجرای ویلا از صفر نیست، شما حتی می‌توانید با یک بازسازی ویلا مختصر و طراحی مجدد محوطه باغ ویلا خود، در آن فضایی سبز متناسب با ویلا خود به وجود بیاورید.
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490