طراحی محوطه ویلا در کرج

مجموعه باغ ایرانی یکی از برترین مجریان طراحی محوطه ویلا بشمار می آید. برای داشتن ویلایی شیک و زیبا می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر متخصصان باغ ایرانی بهره مند شوید. 

نکات مهم در طراحی محوطه ویلا

طراحی محوطه ویلا باید به گونه ای باشد که یک هامونی بسیار خوب میان بنا و طبیعت پیرامون ایجاد گردد که بنای ساخته شده به عنوان عضوی از طبیعت پیرامون بشمار بیاید.
نکته مهم در ساخت ویلا استفاده از طرح مناسب است ساخت ویلا متفاوت از ساخت آپارتمان است.
 قرار گرفتن در ویلا با محوطه سازی زیبایی که دارد باعث ایجاد حس آرامش می  شود آخر هفته ای زیبا به دور از حال و هوای شهر و قرار گرفتن در هوایی تمیز و به دور از آلودگی حس بسیار عالی برای انسان تداعی می کند . پس محیطی که در آن ساخ ویلا انجام می شود بسیار بسیار حاۀز اهمیت است.
برای طراحی محوطه ویلا با قیمت مناسب باید به آب وهوا و موقعیت جغرافیایی منطقه دقت کنیم.

 

طراحی محوطه ویلا در کرج 

 

مراحل طراحی محوطه ویلا 

اولین قدم در ساخت ویلا داشتن یک طرح مناسب است و نیازمند  برنامه ریزی اصولی و دقیق است.

دومین قدم  گود برداری است . در این مرحله از ساخت ویلا مکانی که قرار است پروژه ساخت ویلا در آن انجام گردد با گچ و ریسمان به صورت کامل مشخص و علامت گذاری می گردد.  عملیات گود برداری  با نظارت مهندسی و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات گود برداری انجام می گردد . در این مرحله باید از بتن مرغوب و مناسب استفاده شود که در مواقع سیل و زلزله دارای مقاومت بالایی باشد. 

سومین قدم اجرای اسکلت و آرماتور بندی ، که نکته مهم استفاده از میلگرد های مقاوم و متناسب با نوع سازه در ساخت ویلا است.
بررسی این مورد برعهده مهندسی کارآزمونده و با تجربه امکان پذیراست.

چهارمین قدم  دیوار کشی چهارچوب ساختمان و تقسیم بندی همه اجزای ساختمان به صورت کامل  از جمله : ورودی ها – خروجی ها – سیستم تهویه و…. 

پنجمین قدم  سقف ویلا است ؛  در ساخت ویلا سقف ساختمان ویلایی بستگی به موقعیت جغرافیایی آن ویلا دارد  از جمله انواع سقف می توان به سقف معمولی و شیروانی اشاره کرد که هرکدام قابلیت های منحصر به فردی دارد .
در ساخت ویلا سقف های شیبدار پیچیدگی بیشتری دارد و نیازمند طراحی بیشتری است.

قدم آخر در ساخت ویلا  نماکاری ویلا است ؛ برای طول عمر بیشتر نمای بیرون از سنگ استفاده می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و هیچگونه فرسایشی نداره.
 برای دکوراسیون داخلی  نیازمند متخصصین هستیم؛ تحت عنوان معمار طراحی داخلی که با استفاده از علم روز در زمینه دکوراسیون داخلی به طراحی  داخل یک بنا می پردازد.
ساخت ویلاهای خود را با کمترین هزینه و  نازلترین قیمت ها به باغ ایرانی بسپارید. باغ ایرانی با متخصصین ماهر همواره در خدمت  شما مشتریان عزیز است.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490