طراحی محوطه باغ و ویلا در کرج

این روزها محوطه سازی در کرج نه تنها در فضاهای باز شهری، بلکه در محیط هایی همچون باغ ها و ویلاها ها نیز با استقبال زیادی همراه است. به گونه ای که یکی از موارد پرکاربرد  در باغ ها و ویلاها، محوطه سازی آن ها می باشد. زیرا همان طور که داخل ویلا و باغ دارای ویژگی هایی برای میزبان و مهمانان است، در محوطه آن ها نیز باید امکاناتی برای گذران اوقات در تابستان و ایجاد محیطی دلپذیر برای دورهمی ها باشد. علاوه بر این ها با محوطه سازی در کرج برای این اماکن و ایجاد فضایی سبز می توان محیط مناسبی را برای دور شدن از روزمرگی ها ایجاد کرد. چنانچه قصد ایجاد محوطه ای سرسبز و چشم نواز برای ویلا و یا باغ خود را دارید و می خواهید زیبایی آن را چندین برابر کنید، با گروه باغ ایرانی تماس بگیرید. این مجموعه اجرای کلیه پروژه های محوطه سازی در کرج را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان انجام می دهد.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

هزینه محوطه سازی باغ و ویلا در کرج

چنانچه باغ و ویلایی در اختیار دارید، حتما باید به محوطه سازی آن اهمیت بدهید تا با هزینه کمتر و المان های بهتر طراحی محوطه سازی کاربردی، و فضایی بهتر و آرامش بخش را تجربه نمایید. محوطه سازی در کرج برای باغ و ویلا یعنی اطراف آن را به محیطی کاربردی و سرسبز و رویایی تبدیل کردن تا بتوان فضایی لذت بخش به وجود آورد. پروژه های محوطه سازی در کرج فقط در کاشت چمن و درخت خلاصه نمی شود بلکه المان های متنوعی همچون باربیکیو، آبنما، نورپردازی زیبا برای شب، استخر یا حوض و آلاچیق و… مورد استفاده قرار می گیرند. هزینه محوطه سازی در کرج برای باغ  و ویلا مطابق با المان ها، متراژ، سبک مورد نظر و… متغیر است و این هزینه  به خواست و سلیقه مشتری نیز بستگی دارد.

 

طراحی محوطه باغ و ویلا در کرج 

 

 

انواع محوطه سازی باغ و ویلا

محوطه سازی باغ ها و ویلاها به سه سبک کلاسیک، مدرن و مدیترانه ای قابل اجرا می باشد.
در محوطه سازی در کرج به سبک کلاسیک، از تمام عناصر قدیمی برای طراحی محوطه استفاده می شود. این سبک بیشتر در باغها و ویلاها ی با متراژهای بالا صورت می گیرد و در آن گیاهان و درختان که ماهیت کلاسیک دارند مثل نخل ها به کار می‌رود.
سبک مدرن کاملا برعکس سبک کلاسیک می باشد. چرا که از تمام عناصر مدرن و پیشرفته استفاده می‌شود.
یکی از قدیمی ترین سبک ها برای باغ و ویلا، محوطه سازی در کرج به سبک مدیترانه است. این سبک از دیرباز رایج بوده که در هر متراژی قابل اجرا است.
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490