طراحی باغ و ویلا لاکچری

اگر قصد طراحی باغ و ویلای خود را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از متخصصین ماهر این امر کمک بگیرید. ما در مجموعه باغ ایرانی کلیه ی خدمات طراحی باغ و ویلا را مطابق با جدیدترین سبک های روز دنیا برای شما ارائه می دهیم. جهت مشاره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید. 
محوطه سازی و طراحی باغ و ویلا، هنر تنظیم و طراحی عناصر مختلفی است که سبب می‌شود فضای باز در محوطه بیرونی یک باغ یا ویلا به طرز خیره‌کننده‌ای زیبا و لاکچری شود. شش عنصر ترکیبی شامل شکل زمین، سازه‌های عمودی، سازه‌های افقی، پوشش گیاهی و منابع آب و شرایط آب هوا عواملی هستند که در روش‌های اجرای این پروژه اهمیت دارند. 

آیتم های مناسب طراحی باغ و ویلا

در اینجا می خواهیم بدانیم برای طراحی باغ و ویلا به شیوه ای اصولی و زیباتر چه تغییراتی را می توان ایجاد کرد و یا به عبارتی برای محوطه سازی این اماکن چه آیتم‌هایی به کار می رود.
ایجاد گل ها و گیاهان: کاشت گل ها و گیاهانی یکدست و متناسب با فضا یکی از اقدامات مهم در طراحی باغ و ویلا به شمار می آید و از جمله عواملی است که زیبایی فضا را چندین برابر می‌کند.
بکارگیری آبنما: آیتم دیگری که طراحی باغ ها و ویلاها  در سال‌های اخیر جزء محبوب‌ترین و پر استفاده ترین گزینه ها بوده است، نصب آبنماهایی است که در گوشه‌ای از فضا قرار می‌گیرند و با جلوه خاصی ریزش آب را با اشکالی خاص به نمایش می‌گذارند.
نورپردازی:  با یک نورپردازی صحیح و اصولی در فضای باغ و ویلا می توان فضایی زیباتر و شیک‌تری به وجود آورد که قابل مقایسه با محوطه سازی‌های ساده‌تر نمی باشد.

 

طراحی باغ و ویلا لاکچری

 

طراحی باغ و ویلا با هزینه کم

 یکی از موارد بسیارمهم در طراحی باغ و ویلا، قیمت و هزینه ی نهایی انجام این پروژه است. هنگام تصمیم گیری در مورد اجرای پروژه، این موضوع خود نمایی کرده و قطعا فکر کارفرمایان را درگیر می کند.
 در طراحی باغ و ویلا، به سبب ماهیت مستقل و لوکسی که این فضاها دارند، رویکردهای متنوع و خلاقانه ای متصور است که از سبک های مختلف طراحی ایده ها و کانسپت های خاص نشات می گیرد. همین ویژگی منجر می شود که هزینه ی طراحی باغ و ویلا متغیر باشد. 

هزینه طراحی باغ و ویلا به چه عواملی بستگی دارد؟

مساحت باغ یا ویلای مورد نظر
میزان فضای در نظر گرفته شده برای طراحی
هزینه طراحی
نوع المان های به کار رفته

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490