طراحی باغ و ویلا لاکچری

اگر قصد طراحی باغ و ویلای خود را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از متخصصین ماهر این امر کمک بگیرید. ما در مجموعه باغ ایرانی کلیه ی خدمات طراحی باغ و ویلا را مطابق با جدیدترین سبک های روز دنیا برای شما ارائه می دهیم. جهت مشاره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید. 
محوطه سازی و طراحی باغ و ویلا، هنر تنظیم و طراحی عناصر مختلفی است که سبب می‌شود فضای باز در محوطه بیرونی یک باغ یا ویلا به طرز خیره‌کننده‌ای زیبا و لاکچری شود. شش عنصر ترکیبی شامل شکل زمین، سازه‌های عمودی، سازه‌های افقی، پوشش گیاهی و منابع آب و شرایط آب هوا عواملی هستند که در روش‌های اجرای این پروژه اهمیت دارند. 

آیتم های مناسب طراحی باغ و ویلا

در اینجا می خواهیم بدانیم برای طراحی باغ و ویلا به شیوه ای اصولی و زیباتر چه تغییراتی را می توان ایجاد کرد و یا به عبارتی برای محوطه سازی این اماکن چه آیتم‌هایی به کار می رود.
ایجاد گل ها و گیاهان: کاشت گل ها و گیاهانی یکدست و متناسب با فضا یکی از اقدامات مهم در طراحی باغ و ویلا به شمار می آید و از جمله عواملی است که زیبایی فضا را چندین برابر می‌کند.
بکارگیری آبنما: آیتم دیگری که طراحی باغ ها و ویلاها  در سال‌های اخیر جزء محبوب‌ترین و پر استفاده ترین گزینه ها بوده است، نصب آبنماهایی است که در گوشه‌ای از فضا قرار می‌گیرند و با جلوه خاصی ریزش آب را با اشکالی خاص به نمایش می‌گذارند.
نورپردازی:  با یک نورپردازی صحیح و اصولی در فضای باغ و ویلا می توان فضایی زیباتر و شیک‌تری به وجود آورد که قابل مقایسه با محوطه سازی‌های ساده‌تر نمی باشد.

 

طراحی باغ و ویلا لاکچری

 

طراحی باغ و ویلا با هزینه کم

 یکی از موارد بسیارمهم در طراحی باغ و ویلا، قیمت و هزینه ی نهایی انجام این پروژه است. هنگام تصمیم گیری در مورد اجرای پروژه، این موضوع خود نمایی کرده و قطعا فکر کارفرمایان را درگیر می کند.
 در طراحی باغ و ویلا، به سبب ماهیت مستقل و لوکسی که این فضاها دارند، رویکردهای متنوع و خلاقانه ای متصور است که از سبک های مختلف طراحی ایده ها و کانسپت های خاص نشات می گیرد. همین ویژگی منجر می شود که هزینه ی طراحی باغ و ویلا متغیر باشد. 

هزینه طراحی باغ و ویلا به چه عواملی بستگی دارد؟

مساحت باغ یا ویلای مورد نظر
میزان فضای در نظر گرفته شده برای طراحی
هزینه طراحی
نوع المان های به کار رفته