طراحی محوطه باغ 1000 متری

طراحی محوطه باغ 1000 متری در مجموعه باغ ایرانی با داشتن متخصصان و طراحان زبده به بهترین شکل قابل اجرا و طراحی می باشد. 
در طراحی و اجرا محوطه سازی باغ نیاز و دانش و تجربه کافی می باشد. مجموعه باغ ایرانی در اختیار شما مشتریان می باشد تا اجرا و طراحی محوطه سازی باغ را به بهترین روش و کمترین هزینه برای شما انجام دهد.
شما مشتریان می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان مجموعه باغ ایرانی به صورت رایگان بهره گیرید.

طراحی محوطه باغ 1000 متری

اهمیت محوطه سازی باغ 1000 متری

طراحی و اجرا محوطه زیبا و دلنشین در روحیه افراد بسیار موثر می باشد. طراحی و اجرا محوطه سازی جاگذاری اصولی و صحیح عناصر و المان های گوناگون در محیط می باشد. طراحی و اجرا محوطه سازی باغ دارای اصول و ضوابطی میباشد که رعایت هر کدام در افزایش کارآیی و زیبایی محیط تاثیر گذار می باشد. 

اصول مهم در طراحی محوطه سازی باغ 1000 متری 

اندازه گیری و نقشه برداری 

در طراحی محوطه سازی باغ 1000متری باید به شکل زمین توجه نمود. طراحی محوطه باغ ها با اشکال هندسی مختلف متفاوت می باشد. به همین دلیل باید شکل زمین باغ مورد نظر را ترسیم نمود.

انتخاب المان و عناصر 

در طراحی و اجرغا محوطه سازی باغ 1000 متری می توان از عناصر و المان های مختلفی استفاده نمود مانند استخر، آلاچیق، آبنما، برکه، گودال های آتش، نورپردازی، مسیر های سنگ فرش، باربیکیو، مبلمان و… 
استفاده از این المان ها و عناصر می تواند فضای باغ را زیباتر و کاربردی نماید. در طراحی محوطه سازی باغ 1000 متری باید محیطی که دارای نور بیشتر می باشد به کاشت درختان و گیاهان مخصوص به همان اقلیم اختصاص داد.
در طراحی و اجرا محوطه سازی باغ 1000 متری می توانید درختان را در محیطی دورتر از ساختمان باغ بکارید تا بتوانید آنجا را به محیطی برای مهمانی های خود قرار دهید.
بنابراین باید المان و عناصر را طبق سلیقه و خواسته ی خود و براساس کارآیی باغ انتخاب نمایید.

جاگذاری المان و عناصر 

در مرحله بعد از انتخاب المان و عناصر باید محیط و فضای مناسبی را برای جاگذاری این المان و عناصر در نظر بگیرید. که به محل جاگذاری مناسب برای المان ها باید دقت بیشتری نمایید. تا بتوانید بهترین استفاده را از این عناصر و المان ببرید.

المان ها و عناصر پر اهمیت در محوطه سازی باغ 1000متری

  • ایجاد فضای سبز
  • استخر
  • آلاچیق
  • مسیرهای مورد دسترسی 
  • نورپردازی 
  • سنگ فرش و…

محوطه سازی باغ 1000 متری با کمترین هزینه

در عصر حاضر گسترش تکنولوژی مدرن و افزایش جمعیت و شهر نشینی سبب ایجاد اضطراب و استرس بسیاری از افراد گردیده است. به همین دلیل بسیاری از افراد برای حفظ آرامش و روحیه خود به طراحی و اجرا محوطه سازی باغ روی آورده اند.
برای اینکه بتوانید تمام خواسته های خود را در اجرا و طراحی محوطه سازی باغ مطلوب و مناسب و با کمترین هزینه برآورده سازید. باید از یک مجموعه ای که دارای مهارت و تخصص در این زمینه می باشند کمک بگیرید. برای همین منظور می توانید از تیم حرفه ای مجموعه باغ ایرانی استفاده نمایید. برای کاهش هزینه طراحی و اجرا محوطه سازی باغ می توانید از تیم حرفه ای مجموعه باغ ایرانی استفاده نمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490