اجرای پروژه های طراحی فضای سبز

اجرای پروژه های طراحی فضای سبز در مجموعه باغ ایرانی توسط  تیم حرفه ای و متخصص انجام می شود. این مجموع با سال ها تجربه در زمینه فضای سبز، ساخت ویلای مدرن، ادوات کشاورزی، محوطه سازی، ساختمان سازی فعالیت دارد. شما می توانید برای اطلاع از هزینه های مربوط به هر یک از خدمات ساخت و ساز با شماره های  موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

اجرای پروژه های طراحی فضای سبز در کرج

طراحی و اجرای فضای سبز دو موضوع متفاوت از یکدیگر هستند. به طور کلی اجرای پروژه های فضای سبز به چند عامل مهم بستگی دارد. اولین مسئله بررسی اولیه محیط اجرای پروژه یا پتانسیل اجرا است . مسئله بعدی طراحی های سه بعدی قبل از انجام پروژه می باشد. وجود طراحی های سه بعدی و ویژه می تواند کار اجرای فضای سبز را حرفه ای تر پیش ببرد. تکنیک های اجرا هم امری ضروری در پروژه های فضای سبز هستند. به عنوان مثال برخی زمین ها دارای شیب زیاد هستند و نمی توان در آنها چمن کاشت اما می توان درخت کاری انجام داد. به کارگیری گلدان های گل، درختچه های کوچک و گل کاری از جمله تکنیک های اجرای پروژه در فضای سبز می باشد. اگر زمین شما از شیب کمی برخوردار باشد شما می توانید از پلکان برای فضاسازی و نوعی مرزبندی استفاده کنید. در برخی موارد با استفاده از تکه سنگ سخره ای و یا آبنما می توان به زیباسازی فضای سبز افزود. تست خاک و استفاده از بخش باغبانی هم امری ضروری در پروژهخ های فضای سبز به شمار می آیند.

 

اجرای پروژه های طراحی فضای سبز
 

ویژگی های طراحی فضای سبز و محوطه سازی

محوطه سازی وفضای سبز در واقع هنر تبدیل کردن محیط به فضایی زیبا و سرسبز است. ایجاد محیطی آرامش بخش با پرچین ها و سایه بان ها و المان های بی نظیر، آلاچیق های چوبی، گل های رنگارنگ، همچنین باربیکیو در قسمت دیگری از باغ، بخشی از این ویزگی ها در پروژه های فضای سبز می باشد. اجرای نورپردازی در نقشه کشی پروژه های فضای سبز از اهمیت ویژه ای برخوردارند. اینکه نورپردازی به گونه ای باشد زیبایی های هریک از فضای سبز نمایان شود از ویژگی های نورپردازی اصولی می باشد. این نورپردازی ها می توانند به شکل چراغ های ایستاده یا چراغ های ال ای دی کار شده در سطح زمین باشند.

نگهداری اصولی فضاهای سبز

در بحث زیباسازی فضای سبز توجه به نگهداشت آن هم امری ضوری تلقی می شود. در ادامه  پس از بررسی تمامی موارد لازم و ضروری در ساخت پروژه های فضای سبز و محوطه سازی ما نیاز به رسیدگی اساسی و اصولی به شکل دوره ای در رابطه با قضای سبز خود داریم. این رسیدگی ها میتواند به شکل بررسی دوره ای خاک، کود دادن، هرس کردن گیاهان و درختان، سم پاشی و غیره باشد. نگهداری اصولی پروژه های فضای سبز باعث ماندگاری هر چه بیشتر گیاهان و در نهایت زیبایی فضای سبز را برای زمان بیشتری تضمین می کند. این رسیدگی ها به صورت ماهیانه و سالانه می باشند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490