قیمت طراحی باغ و ویلا در کرج

قیمت طراحی باغ و ویلا در کرج و در مجموعه باغ ایرانی طبق مصوبه و استاندارد در سطح کشور می باشد. مهمترین عواملی که برهزینه ساخت باغ و ویلا تاثیر گذارند مساحت و موقعیت زمین، طرح ویلا، تجهیزات مصرفی و وضعیت بازار می باشد. در این میان مجموعه باغ ایرانی در کنار داشتن قیمت استادارد خدمات و کادر حرفه ای و تخصصی خود آماده ارائه خدمات نوین در زمینه ویلاسازی و محوطه سازی باغ می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت خدمات موجود در باغ ایرانی  با شماره های موجود درسایت تماس حاصل نمایید.

طراحی باغ و ویلا در کرج

نقشه ساختمان و طراحی باغ ویلا توسط مهندسین از طریق برنامه های جدید سه بعدی انجام می شود. هر یک از بخش های باغ شامل محوطه بیرونی، نمای ساختمان و طراحی داخلی ساختمان جزو این موارد محسوب می شوند. رعایت اصول اساسی چون نورگیر بودن ساختمان و شرایط آب و هوایی از مواردی محسوب می شوند  که در طراحی ساختمان باید رعایت شوند. همچنین وسعت ساختمان و مساحت زمین از دیگر مواردی هستند که در طراحی باغ و ویلا باید مد نظر قرار گیرند. در طراحی این فضاها خواسته مالک و نوع استفاده از باغ مهم است. اینکه مالک فضا را برای پرورش گل و گیاه دارویی می خواهد یا تمایل دارد برای خانواده شرایط امنی فراهم کند مهم هستند. در بعضی موارد مالکین برای تفریح و رفت و آمد خانواده خود که دارای تعدادی فرزند هستند به طراحی خاصی نیاز دارند و در برخی موارد برای نگهداری سالمند محیطی آرامش بخش می خواهند، بنابراین نوع استفاده و خواسته فرد از طراحی برای طراح و مالک مسئله مهمی است.

 

قیمت طراحی باغ و ویلا در کرج

 

ویژگی های طراحی باغ و ویلا

باید در نظر داشت طراحی باغ و ویلا چه برای محل سکونت باشد و چه یک طرح تجاری یا فضای سبز، در هرصورت باید مشخصات یک طرح خوب را داشته و از ویژگی هایی چون آسیب نرساندن به طبیعت، کیفیت و کارایی بالا، استفاده از حداکثر فضا و به حداقل رساندن هزینه ها برخوردار باشد. در طراحی باغ و ویلا المان های روستایی بسیار گزینه های زیبایی محسوب می شوند و مالکین از این نوع طراحی ها به دلیل مدل روستایی بودن آنها استقبال می کنند. یکپارچه بودن بین زیبایی و بنا و فضای بیرونی، استفاده حداکثری از فضا، برخورداری از نور در ساختمان اصلی و سایه در محیط بیرونی، توجه به عناصرمختلف محیطی از پوشش گیاهی تا آبنماها همه و همه از ویژگی های مهم طراحی باغ و ویلا محسوب می شوند.
عناصر مهم طراحی باغ و ویلا
از جمله عناصر مهم در طراحی باغ و ویلا پوشش گیاهی آن است. کاشت درخت های میوه، چمن و گل کاری از زیبایی های اصلی  فضای سبز محسوب شده و جزو اصلی ترین بخش های طراحی هستند. داشتن ایوان یا آلاچیق، استخر، مجسمه و اشیاء زینتی از عناصر دیگر طراحی فضای بیرونی باغ هستند. قرار گرفتن مبلمان یا میزو صندلی در محوطه بیرونی باغ و نصب آتشکده یا شومینه در بخشی دیگر از باغ اگر در جای مناسب خود و استاندارد اجرا شوند زیبایی های باغ یا ویلا را صد چندان می کنند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490