طراحی فضای سبز باغچه حیاط

باغ ایرانی کار طراحی و اجرای فضای سبز باغچه حیاط،طراحی و اجرای فضای سبز، طراحی و اجرای فضای سبز ویلاو… را انجام می دهد . جهت کسب اطلاع بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:


 باغ ایرانی
 
09124682490

طراحی فضای سبز باغچه حیاط

طراحی فضای سبز باغچه

 طراحی فضای سبز حیاط

استفاده از گل های قرمز در پس زمینه ی سفید ، یکی از ایده هاییست که در زیباسازی محوطه بسیار موثر است . سنگ های  ساحلی سفید که در کف سازی زیرین حوض مورد استفاده قرار گرفته اند زیبایی این بخش را چند برابر نموده است .
تنه های بریده شده درختان که با خرده سنگ های سفید قصد جلب توجه بیشتر را دارند .
استفاده از درختچه ها تاثیر مثبتی در زیبایی محوطه و حیاط  دارد .
طراحی باغچه در فضای مرکزی خانه باعث پیوند محیط بیرون و داخل شده است .
ترکیب سنگ های تزئینی با گیاهان سبز که در نهایت یک گل را نشان دهد.
استفاده از مصالح چوب ، گیاه و سنگ که ترکیب زیبایی را خلق کرده است .
ست کردن رنگ درب با گیاهان که جذایت ویژه ای به حیاط داده است .
طراحی فضای سبز حیاط و باغچه ؛ تقریبا همه افرادی که صاحب منازل دارای حیاط هستند، به ایجاد فضای سبز و رسیدگی به آن اهمیت خاصی می دهند. حیاط منزل شما زمانی زیبا خواهد بود که برای طراحی جزء به جزء قسمت های آن فکر کرده باشید و همه چیز را طبق اصول و ایده های برتر پیش ببرید.
برای این که باغچه های منزل شما چشم نواز و دوست داشتنی به نظر برسند، لازم نیست یک متخصص طراحی منظر باشید و یا دوره های طراحی فضای سبز را گذرانده باشید. با اصول اولیه و ایده های جذاب و ساده نیز می توان به نتیجه ای مشابه رسید که شاید خیلی بیشتر با علایق شما همخوانی داشته باشد.

طراحی و اجرای فضای سبز حیاط منزل

به خاطر داشته باشید که حیاط منزل شما اولین تاثیر را بر دیدگاه مهمانانی که به آن پای می گذارند، اعمال خواهد کرد. بنابراین، خیلی مهم است که همان اندازه که به طراحی نمای ساختمان و فضاهای داخلی منزل خود اهمیت می دهید، برای طراحی فضای سبز حیاط نیز وقت بگذارید و با حوصله به آن بپردازید. در این مطلب چندین ایده مختلف برای جذاب تر کردن فضای سبز حیاط منازل ویلایی و همچنین باغ های شخصی و تفریحی به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید از آن ها برای داشتن فضای سبزی زیباتر الهام بگیرید.
برای این که فضای حیاط منزل خود را به زیبایی تزیین کنید، می توانید از ایده های ساده و جالب بهره بگیرید. این ایده ها را می توانید با الهام گرفتن از روش های باغ آرایی و یا طبق سلیقه و نظر خود اجرا کنید. برای مثال، می توانید از لوازم قدیمی یا حتی وسایلی که دیگر قابل استفاده نیستند، برای این کار کمک بگیرید. این وسایل را با تغییر شکل یا قرار دادن در حالت های خاص می توانید به عنوان گلدان یا فضایی برای نگهداری گیاهان خود مورد استفاده قرار دهید.

طراحی فضای سبز باغچه حیاط

طراحی و اجرای فضای سبز

بسیاری از افراد علاقه دارند در حیاط منزل خود فضایی را به انجام کارهای دلخواه خود اختصاص دهند. این فضا می تواند یک گوشه دنج برای غذا دادن به حیوانات، آب دادن گل ها، خواندن کتاب و روزنامه، ساخت وسایل تزیینی و یا کارهای دیگری باشد که شما به انجام آن ها علاقه دارید و مایل هستید در فضای مناسبی به آن ها بپردازید. داشتن یک گوشه دنج با فضای خصوصی که دقیقا مطابق سلیق شما طراحی شده است، می تواند به جالب ترین ویژگی حیاط منزل تان تبدیل شود.

طراحی فضای سبز حیاط کوچک

در صورتی که حیاط خانه شما کوچک است و میخواهید فضای دلنشین را برای خود و عزیزاتان فراهم کنید نگران نباشید حتی در صورت کوچک بودن ما میتوانید به شما کمک کنیم و با استفاده از طراحی و اجرای متناسب با محیط خانه شما فضای زیبا و دلنشینی را برای شما فراهم کنیم.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490