طراحی فضای ورودی باغ تالار

زیبایی ظاهری می توانید در خیره کردن چشم و جذب مخاطب تاثیر بسزایی داشته باشد. با وجود تالارهای زیاد برای عروسی شما باید بدرخشید تا مورد انتخاب قرار بگیرید و رونق اقتصادی داشته باشید .
 

ورودی باغ تالار
 

طراحی محوطه باغ تالار 

طراحی فضای ورودی اولین قدم است که تالار شمار منحصر بفرد می کند زیرا کسانی که برای بازدید می آیند اولین جایی که از تالار شما را مشاهده می نمایند ورودی تالار می باشد. اگر ورودی تالار شما طرحی مناسب نداشته باشد شاید دل مخاطب را بزند و حتی رغبت نکند وارد تالاری که داخل آن زیبا و مناسب است شود . پس اگر در ورودی تالارتان هنوز محوطه سازی مناسبی انجام نداده اید و یا طرح آن برای چند سال پیش است همین حالا دست بکار شوید و با باغ ایرانی تماس بگیرید تا برای شما یک طرح و ایده جالب طراحی و پیاده سازی نماید.

طراحی ورودی باغ تالار

برای طراحی فضای باغ تالار از فضای سبز طبیعی و یا فضای سبز مصنوعی استفاده می گردد.گل کاری ، چمن کاری و کاشت نهال و درخچه های زیبا و همینطور طراحی آبنمای زیبا با نورپردازی رنگی می تواند جلوه خاصی به باغ شما ببخشد. استفاده از مجسمه و ستون های گل پیچ مدرن در ورودی باغ تالار نیز ایده جالبی است. ساخت یک آلاچیق زیبا برای جایگاه عروس و داماد می تواند مخاطبان زیادی را جذب نماید.
 

طراحی فضای ورودی باغ تالار

طراحی چوبی باغ تالار

برخی از تالار ها دوست دارند بجای استفاده از وسایل مدرن از طرح چوبی و آلاچیقی استفاده نمایند که این طرح نیز بسیار زیبا و خاص می باشد .

باغ تالار چوبی

ورودی چوبی باغ تالار

باغ ایرانی طراحی و اجرای فضای سبز برای باغ تالار شما را به زیباترین شکل انجام می دهد. تلاش باغ ایرانی بر این است که با حداقل هزینه ها بهترین طرح را برای شما به اجرا در آورد.
 

طراحی فضای ورودی باغ تالار در کرج

طراحی فضای باغ تالار در کرج

 

طراحی ورودی باغ تالار در کرج و تهران

محوطه سازی باغ تالار توسط باغ ایرانی 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490