طراحی محوطه سازی باغ در کرج

در حاضر محوطه سازی یکی از مهم‌ترین معیارها برای سنجش میزان زیبایی باغ ها به شمار می‌رود. بسیاری از افراد گمان می کنند که منظور از محوطه‌سازی در كرج، تنها ایجاد گل‌ وگیاه است. درصورتی‌که اینگونه نیست و در محوطه‌سازی باغ ها، کارهای بیشتری از جمله ایجاد حوض یا برکه، آلاچیق، نورپردازی و… انجام می‌شود. در واقع وقتی صحبت از محوطه‌سازی در کرج می‌شود، در حقیقت منظور این است که المان‌های مختلف چطور باید استفاده شوند و همچنین چینش و نحوه قرارگیری آن‌ها کنار یکدیگر را نیز اهمیت می یابد. برای طراحی محوطه سازی باغ ها، نیاز به یک سری پیش نیازها است که با توجه و رعایت آن ها، می توان مراحل محوطه سازی را به شکلی اصولی تر پیش برد. اگر به دنبال جدیدترین مدل های طراحی باغ هستید، با مجموعه باغ ایرانی همراه باشید. جهت دریافت خدمات محوطه سازی در کرج با شماره های این مجموعه تماس بگیرید.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

محوطه سازی باغ در کرج

امروزه افزایش شهرنشینی، ازدحام جمعیت جوامع و آب و هوای نه چندان مناسب شهروندان را به ایجاد آرامش و گرایش به سمت فضایی دلچسب و آرام مجاب می کند. گاهی این فضا را می توان به واسطه طراحی  محیطی سبز و مطلوب به وجود آورد. از این رو در سال های اخیر محوطه سازی در کرج با استقبال زیادی از سوی شهروندان همراه بوده است. باغ ها از جمله فضاهای مناسب برای اجرای پروژه‌های محوطه سازی در کرج می باشند که طراحی آنها به سبک های مختلفی انجام می شود. از جمله اصلی ترین المان های محوطه سازی باغ ها می توان به آلاچیق، آب نما، شومینه، باربیکیو، ساخت نهر برکه یا استخر، درختکاری و گلکاری اشاره کرد که به صورت هنرمندانه در کنار هم قرار داده می شوند.

 

طراحی محوطه سازی باغ کرج 

 

هزینه محوطه سازی باغ ها

در طراحی محوطه سازی در کرج برای باغ ها، از ترکیب مصالح و مواد مختلفی نظیر چوب و تخته سنگ و سرامیک و سنگ ریزه و درختچه های تزیینی و خزه ها و بوته های کوتاه و … استفاده می شود که هر یک از این مواد و مصالح باعث ایجاد جذابیت بیشتر در فضا می شوند. یکی از مهم‌ترین فاکتورها در اجرای پروژه‌ محوطه سازی باغ ها ، هزینه آن است. در این خصوص باید گفت که محوطه سازی در کرج مراحل و اجزای گوناگونی دارد که در میزان هزینه مورد نیاز هم تاثیرگذار است. لذا قبل از انجام محوطه سازی، باید هزینه ها توسط کارشناسان مربوطه برآورد شود.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490