محوطه سازی باغچه 500 متری

محوطه سازی باغچه 500 متری توسط تیم مجرب مجموعه باغ ایرانی امکان پذیر می باشد. محوطه سازی باغ و باغچه کار سختی نمی باشد. شما می توانید با کمترین هزینه و رعایت یک سری اصول و ضوابط سبب ایجاد فضایی شوید که هنگام حضور در این فضاها لذت کافی ببرید. 
برای محوطه سازی باغچه 500 متری می توانید از ایده ها خلاقانه و المان و عناصر متنوعی استفاده نمود. مانند آلاچیق، استخر، آبنما، باربیکیو، گودال آتش و … 

محوطه سازی باغچه با کمترین هزینه

برای اینکه بتوانید محوطه سازی باغچه خود را با کمترین هزینه انجام دهید می توانید از روش های نظیر از گیاهان و درختان ارزان قیمت برای محوطه سازی استفاده نمایید، استفاده از سیستم آبیاری بهینه، می توانید از المان و تجهیزات رفاهی و تفریحی ساده تر و قیمت کمتر استفاده کنید، بنابراین با استفاده از این روش ها می توانید طراحی فضا و محیط باغچه خود را طبق سلیقه شخصی خود و با کمترین هزینه انجام دهید.

محوطه سازی باغچه 500 متری

موارد مهم در محوطه سازی باغچه 500 متری 

محوطه سازی باغچه باید طبق شرایط بخوصوصی انجام شود. یکی از این شرایط سیوه طراحی و اجرا باغچه می باشد. مثلا محوطه سازی باغچه به سبک مدرن با محوطه سازی باغچه به سبک کلاسیک یا روستیک متفاوت می باشد. 
طراحی محوطه سازی باغچه می تواند از یک طراحی ساده و شیک آغاز گردد و تا استفاده از تجهیزات و جزییات زیادی ادامه داشته باشد. غالبا در طراحی باغچه با فضای سبز بسیار بزرگ نیاز به طراحی باغ آرایی، درختکاری و…می باشد.

مصالح و متریال مورد استفاده در محوطه سازی باغچه

 سنگ هایی که برای محوطه سازی باغچه استفاده می شود دارای ابعاد و اندازه های مختلف و ظاهری طبیعی می باشند. برای حاشیه سازی باغچه می توان از سنگ های بزرگ و شن ریزه استفاده نمود.
 استفاده از این عناصر محوطه باغچه را زیباتر و طبیعی تر نشان می دهد. همچنین می توانید از ینگ رودخانه و سنگ ریزه برای با طراوت تر و زیباتر شدن محوطه باغچه استفاده نمایید.

طراحی مسیر سنگی در محوطه سازی باغچه

طراحی مسیر های سنگی در محوطه سازی باغچه به راحتی می تواتند ما را در ایجاد باغچه ای زیبا و شیک کمک نمایند. با استفاده از ای روش می توان قسمت های مختلف باغچه را از جدا نمود.
طراحی مسیر سنگی در محوطه سازی باغچه علاوه بر زیبایی و جذابیت موجب می گردد برای این منظور هزینه کمتری صرف گردد. بنابراین می تونید با سنگ های ساده و شیک یک مسیر سنگی زیبا برای رفت و آمد اشخاص طراحی نمایید.

قیمت محوطه سازی باغچه 500 متری

قیمت محوطه سازی باغچه به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از عوامل میزان متراژ باغچه می باشد. و همچنین استفاده از نوع گیاهان و درختان در قیمت محوطه سازی تاثیر گذار می باشد .
و استفاده از المان و عناصر مختلف مانند باربیکیو، مبلمان، آلاچیق و … بر اساس سلیقه اشخاص و شکل آن ها در قیمت محوطه سازی باغچه موثر می باشد. بهتر است برای تعیین قیمت محوطه سازی باغچه افراد متخصص از آن بازدید نمایند. تا تمام مواردی که دارای اهمیت می باشند از طرف اشخاص اعلام گردد و براساس آن قیمت و هزینه محوطه سازی باغچه برآورد گردد.<

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490