شرکت های طراحی فضای سبز

اولین  گام برای دستیابی به یک فضای سبزی زیبا؛ اجرای طرحی اصولی، کارآمد و منطبق با اصول فنی طراحی فضای سبز است. کارشناسان متخصص ما دارای علم و هنر معماری و باغبانی هستند. همچنین این کارشناسان، با شناخت تولید گونه های گیاهی و انتخاب المان های مناسب تر می‌توانند طرح های اصولی و در عین حال زیباتر و ماندگارتری را به جای بگذارند.

شرکت های طراحی فضای سبز

فروشگاه اینترنتی باغ ایرانی 

فروشگاه اینترنتی باغ ایرانی بزرگترین فروشگاه بذر و نهال درکشور با همکاری و ناظرین کادر مجرب جهاد کشاورزی و اساتید دانشگاه تربیت مدرس و بیش از دو دهه در زمینه نهال کاری – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد. این تیم سالیانه بیش از ده هکتار نهالستان از انواع نهال میوه و غیره میوه و زینتی زیر کشت دارد.که سالیانه حدود یک میلیون اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر.
کلیه نهال های این نهالستان با لیبل جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت و کارت قرنطینه و قرارداد ثبتی در دفتر خانه در اختیارخریداران گرامی قرار داده می شود.تا خریداران با حصول اعتماد اقدام به خرید خود فرمایند.
خدمات مشاوره ای رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغات مدرن در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد. کلیه نهال های این نهالستان با بالاترین کیفیت و ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشا ان غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نها و بذر زیر نظر کارشناسان و متخصصین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماری می باشد.

توقع شرکت های طراحی منظر و فضای سبز از شما چیست؟

مسئله ای که گاها در ذهن افراد وجود دارد این است که برخی از طراحان منظر، خودشان در فضا قرار نمی مانند و از بیرون، بر اتفاقات، کنترل لازم را اعمال می کنند، اما موضوعی که وجود دارد این است که طراحان دکوراسیون منزل و یا متخصصان امر بازسازی منزل، با قوانین و اصول خانه شما به شکل مستقیمی در ارتباط هستند.
این در حالی است که یک طراح منظر شاید با آن شدت و مقدار بر منزل شما رو به رو نیستند. در ازای این مسئله، شرکت های طراحی منظر و طراحی فضای سبز از افراد می خواهند که با آنها همکاری لازم را داشته و تا جایی که امکان دارد توقعاتشان را رعایت فرمایند. شرکت های طراحی منظر برای آنکه بتوانند به بهترین شکل ممکن کار خود را به انجام برسانند چند نیاز اساسی دارند؛ مثل داشتن یک منبع آب؛ بنابراین سعی کنید در ابتدای کار خود با آنها به گفتگو بنشینید و از نیازها و توقعاتشان با خبر شوید.
انجام کارهایی مربوط به باغبانی و فضای سبز، آلودگی نسبتا زیادی ایجاد می کند و خیلی تر و تمیز نیست؛ بنابراین برای راحتی حال کارکنان این حوزه، سعی کنید فضایی برای شستشو و نظافت در اختیارشان قرار دهید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490