طراحی فضاهای سبز و محوطه سازی

برای  اجرا و طراحی فضای سبز و محوطه سازی ، باید حتما از متخصصین ماهر این امر کمک گرفت ؛ چون این دسته از افراد می توانند آن محیط زیبا و سرشار از آرامشی که مد نظر شما است ، را ایجاد کند.
تیم بزرگ و ماهر باغ ایرانی با سال ها تجربه در زمینه طراحی فضای سبز و محوطه سازی در کنار شما عزیزان است تا محیطی بسیار زیبا برای شما عزیزان طراحی و اجرا کند.
هرچه جلوتر می رویم علاقه مندان به دکوراسیون داخلی و طراحی فضای سبز و محوطه سازی روز به روز بیشتر می شود.
شاید برخی  از افراد این تصور را داشته باشند که صرف هزینه برای طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی ، کار چندان معقولی نیست ؛ ولی اشتباه همین جاست چون واقعیت فراتر از این حرف ها است انسان به دنبال آرامش است و به دلیل تغییر سبک زندگی و دور شدن از فضای طبیعی ،  از این آرامش دور مانده است ، پس ناگزیر است این هزینه را بپردازد تا آرامشی که به دنبال آن است را بدست آورد.

طراحی فضای سبز و محوطه سازی مناسب کجاست ؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که طراحی فضای سبز و محوطه سازی باید در چه مکانی اجرا شود با ما همراه باشید تا جواب سوال خود را دریافت کنید.
محوطه سازی  به یک جای خاصی محدود نمی شود بلکه هر فضایی که دارای چشم انداز باشد و به نوعی در مسیر عبور مرور باشد ، برای ساخت محوطه سازی مناسب است. 
محوطه سازی نه تنها برای باغچه های بزرگ است بلکه می توان برای باغچه های  کوچک با کاربردهای مختلف نیز طراحی و اجرا شود.
مسلما قطعات زمین هرچه بزرگتر ، طراح باید وقت و انرژی بیشتری صرف کند و قطعا هزینه بیشتری نیز دریافت می کند.  
شرکت باغ ایرانی طراح فضای سبز و محوطه سازی در سراسر ایران با داشتن مهندسین و متخصصین مجرب در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

 

طراحی فضاهای سبز 

 

نکات بسیار مهم در طراحی فضای سبز 

گیاهان و گل ها  در طراحی فضای سبز بسیار مهم تلقی می شوند و عامل اصلی را در ایجاد یک فضای  آرام و دلنشین دارند. گیاهان با توجه به ویژگی های خاص خود یعنی حجم، شکل و فرم هندسی شان ، می توانند در ایجاد یک فضای نقشی موثر داشته باشند.
گیاهان در طراحی فضای سبز می توانند به صورت سقف ، کف و دیوار بکار برده شوند. اگر گیاهان به صورت انبوه و ردیفی کاشته شوند می تواند نقش یک دیوار را ایفا کنند. اما برای سقف می توان از شاخه های پهن و متراکم بالای درختان کمک گرفت  بعضی از آلاچیق ها نیز به همین صورت هستند.
پس در نتیجه گیاهان می توانند بخش های مختلف را تفکیک و فضای سبز بسیار زیبایی را در اختیارتان قرار دهند.
نکته مهم دیگر در طراحی فضای سبز و محوطه پهنه بندی و تقسیم بندی و به اصطلاح عامیانه جانمایی درست و اصولی برای گیاهان ، درختان و گل ها است.
باغ ایرانی در زمینه طراحی فضای سبز و محوطه سازی جز بهترین های ایران بشمار می آید با آرامش خیال طراحی فضای سبز و محوطه سازی خود را به باغ ایرانی بسپارید. 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490