قیمت طراحی باغ با متراژ بالا

قیمت طراحی باغ با متراژ بالا در مجموعه باغ ایرانی به صورت ویژه ای توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود. یکی از مهمترین فاکتورهای اجرایی در طراحی باغ یا ویلا با متراژ بالا هزینه محوطه سازی آن است. داشتن باغ با محوطه زیبا از جذابیت های بنا تلقی می شود. شما می توانید برای اطلاع از شرایط قیمت و خدمات مجموعه باغ ایرانی به سایت مراجعه کرده و با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. 

خصوصیات طراحی باغ 

داشتن فضای کافی داخلی و داشتن فضای کافی خارجی از خصوصیات طراحی باغ با متراژ بالا محسوب می شود. از دیگر خصوصیات خوب باغ با متراژ بالا این است که در طراحی و اجرا محدودیتی وجود ندارد. به جهت داشتن فضای کافی می توان تمام المان های مهم یک باغ ویلا را اجرایی کرد. داشتن فضای ورودی مجزا، داشتن فضای ورزشی و پیاده روی، ساخت استخر، آلاچیق، آبنما، سنگ های تزئینی، پوشش گیاهی، فضای بازی کودکان و… از خصوصیات داشتن فضای کافی در طراحی باغ با متراژ بالا محسوب می شود.

 

قیمت طراحی باغ با متراژ بالا
 

مراحل طراحی باغ ویلا

در ابتدا برای طراحی باغ ویلا ما باید برداشت دقیقی از وضع موجود داشته باشیم. نقشه برداری ناهمواری ها و پوشش گیاهی و پاکسازی و تسطیح یکی از مراحل طراحی باغ ویلا است. تهیه نقشه موجود برای جانمایی و جهت گیری ساختمان ویلا و همچنین تعداد طبقات و شرایط اقلیمی و فضایی از دیگر مراحل طراحی باغ ویلا هستند. طراحی ویلا و طراحی محوطه، آماده سازی زمین باغ، اجرای زیر ساخت های محوطه، باغ آرایی و پوشش گیاهی، انتخاب و نصب مبلمان بیرونی از مراحل طراحی باغ ویلا به شمار می آیند.

ویژگی های طراحی باغ  با متراژ بالا

فرایند طراحی باغ ویلا باید همراه با  مهارت  و دانش اولیه باشد تا فضا را به شکلی آرامش بخش و زیبا تبدیل کند. توجه به تناسب رنگ گیاهان با مصالح ساختمانی، طراحی محوطه و فضای سبز باغ ویلا، موقعیت ساختمانی ویلا و تناسب آن با محوطه باغ، نورپردازی ها، تزئینات محوطه، استراحتگاه و فضای پیاده روی از ویژگی های بارز در طراحی باغ ویلا با متراژ بالا محسوب می شوند.  داشتن امکانات رفاهی و ورزشی، ورودی خاص ویلا، دوبلکس بودن ویلا، دکوراسیون فضای داخلی و طراحی نمای ویلا از اهمیت بالایی در طراحی باغ ویلا برخوردارند. استفاده از تاسیسات استاندارد، انتخاب رنگ و متریال از دیگر ویژگی های طراحی باغ ویلا با متراژ بالا محسوب می شوند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی باغ 

از عوامل موثر و تاثیر گذار بر قیمت طراحی باغ  مساحت ویلا است. مسلمآ مساحت ویلا هر اندازه بیشتر باشد هزینه های طراحی هم بالا می رود. عامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت مساخت محوطه ساختمان است. از موارد دیگر می توان به نوع توپوگرافی زمین اشاره نمود. منطقه ویلا و شرایط آب و هوایی از دیگر موارد است. سبک طراحی ویلا هم بر قیمت طراحی باغ اثر می گذارد. موارد و خواسته های کارفرما هم می تواند از عواملی باشد که بر روی قیمت طراحی باغ تاثیر گذار هستند و باید مد نظر قرار گیرد. 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490