اجرای پروژه های محوطه سازی در کرج

تیم باغ ایرانی در زمینه ی اجرای پروژه های محوطه سازی در کرج دارای سال ها سابقه ی درخشان است، به گونه ای که توانسته در این امر خدمات نوینی را به هموطنان عزیز ارائه دهد. در سال های اخیر با توجه به گسترش زندگی شهری و افزایش روز افزون ساخت و ساز و کاهش فضاهای سبز، اهمیت محوطه سازی به طور چشم‌گیری افزایش یافته، به طوری که به یکی از معیارهای اصلی زیبایی اماکن تبدیل گردیده است. بسیاری از افراد به‌اشتباه گمان می‌کنند که منظور از محوطه‌سازی در کرج، تنها ایجاد گل ها ‌و گیاهان است. درصورتی‌که این‌طور نبوده و در اجرای پروژه های محوطه ‌سازی، کارهای خیلی بیشتری از جمله ایجاد حوض یا برکه، آلاچیق، استخر، آبنما، باربیکیو و …انجام می‌شود. شما می توانید اجرای پروژه های محوطه سازی در کرج را به تیم تخصصی باغ ایرانی بسپارید و از خدمات ارزنده این مجموعه بهره مند شوید.

محوطه سازی در کرج

محوطه سازی بر پایه یک سری اصول و استاندارد مشخص انجام می شود که هدف همه آن‌ها استفاده بهینه از بهترین المان‌ها در فضای موجود است تا بتوان محیطی زیبا و هوشمندانه را خلق کرد. با توجه به روی آوردن مردم به زندگی شهرنشینی و کم بودن فضاهای سبز، اهمیت محوطه سازی در کرج بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
هنگامی که صحبت از محوطه سازی در کرج می‌شود، گزینه‌های زیادی وجود دارد. برخی از افراد ترکیب کاملاً متعادلی از سخت منظر مانند پاسیو و نرم منظر مانند گیاهان می‌خواهند. برخی می‌خواهند یک محوطه سازی پایدار داشته باشند که به صرفه جویی در مصرف آب و ایجاد یک محوطه طبیعیمنجر شود. در حالی که افراد دیگری می‌خواهند یک سبک خاص از باغ و باغچه مانند مدرن یا استوایی را با برخورداری از خدمات محوطه سازی در کرج از نو بسازند.

 

اجرای پروژه های محوطه سازی در کرج

 

محوطه سازی باغ و ویلا

محوطه سازی برای باغ ها و ویلاها، هنر تنظیم و طراحی عناصر مختلفی است که باعث می‌شود فضای باز در محوطه بیرونی یک ویلا یا باغ، به طرز خیره‌کننده‌ای جذاب و دلفریب شود. شش عنصر ترکیبی شامل شکل زمین، سازه‌های عمودی، سازه‌های افقی، پوشش گیاهی، منابع آب و شرایط آب هوا، عواملی هستند که در روش‌های اجرای محوطه سازی در کرج برای انواع ویلا و باغ اهمیت دارند.

محوطه سازی با گل ها و گیاهان

کاشت گل ها و گیاهانی یکدست و متناسب با فضا، یکی از اقدامات مهم در محوطه سازی است و از جمله عواملی است که زیبایی فضا را چندین برابر می‌کند. بنابراین با یک طراحی زیبا در محیط و ایجاد فضایی خاص برای کاشت گیاهان و گل ها می‌توان یک بخش از پروژه محوطه سازی در کرج را برای  فضاهای بیرونی انجام داد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490