نصب چمن مصنوعی در کرج

چمن مصنوعی به دلیل راحتی و نگهداری آسان و هزینه پایین در خیلی از مکان های عمومی و شخصی نصب می گردد. برای نصب چمن مصنوعی ابتدا تعیین کنید که برای چه فضایی می خواهید چمن نصب کنید و با مشاوران متخصص ما تماس گرفته تا جهت نصب راهنمایی تان نمایند. باغ ایرانی برای محوطه سازی فضای سبز و اجرای فضای سبز با چمن مصنوعی و طبیعی در کرج مشغول فعالیت می باشد . شما می توانید ایده خود را به اجرا در آورید و یک فضای سر سبز طراحی و ایجاد کنید . فضای سبز با چیدمان وطراحی مناسب می تواند یک محیط دلچسب برای شما بوجود بیاورد .
 
نصب چمن مصنوعی

خرید چمن مصنوعی

 خرید چمن مصنوعی نیاز به تخصص خاصی ندارد. فقط کافیست شما مکانی را که می خواهید فضای سبز در آن طراحی کنید را مشخص نمایید و طرح مورد دلخواهتان را ذکر کنید، تا با توجه به نیاز و سلیقه شما یک طرح فضای سبز ایده آل و مقرون به صرفه برای شما به اجرا در آوریم.
 

چمن مصنوعی مقاوم

 

قیمت چمن مصنوعی 

چمن ها در مدل های متنوعی تولید می شود و هر کدام متناسب با فضاهای مشخص مورد استفاده قرار میگیرد . برخی از چمن های مصنوعی با بافت نرم می باشد که بیشتر در مکان هایی که مختص کودکان می باشد بیشتر استفاده می گردد. چمن های مصنوعی رنگی نیز دیگر نمونه ای از چمن ها می باشد که برای ترکیب بندی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد . هر کدام از کیفیت ها دارای قیمت مشخصی می باشند و در متراژ های متفاوتی به فروش می رسند.برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی با مجموعه باغ ایرانی تماس بگیرید. اما قیمت چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی خیلی پایینتر می باشد . هزینه بذر مرغوب در حال حاضر مبلغ زیادی می شود و علاوه بر ان نگهداری و آبیاری و رسیدگی به آن نیز جزو سایر مقوله های پر دردسر پس از کاشت می باشد. 

 

خرید چمن مصنوعی ارزان

 

نصب چمن مصنوعی در کرج

نصب و اجرای فضای سبز در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490