محوطه سازی حیاط 100 متری

محوطه سازی حیاط 100 متری در مجموعه باغ ایرانی به بهترین نحو اجرا و طراحی می گردد.زیرا این مجموعه دارای یک تیم حرفه ای متشکل از بهترین طراحان و معماران محوطه سازی می باشد که بر پروژ شما مشتریان نظارت داشته و تمامی امور آن را برعهده می گیرند.
منظور از محوطه سازی حیاط فقط استفاده از درختان و گیاهان نمی باشد بلکه شما می توانید با استفاده از عناصر مختلف و ایده های نوین و کاربردی محوطه سازی زیبا و بی نظیر را در حیاط خانه و یا ویلا خود اجرا نمایید.
جهت اطلاع از نحوه طراحی و اجرا محوطه سازی حیاط 100 متری می توانید با کارشناسان مجموعه ایرانی تماس برقرار نمایید و اطلاعات کافی در این زمینه را دریافت نمایید.

محوطه سازی حیاط 100 متری

محوطه سازی حیاط چیست

محوطه سازی به معنای جا گذاری المان و عناصر گوناگون متناسب با نیاز افراد می باشد. برای محوطه سازی در حیاط می توانید از عناصری همچون آلاچیق، باغچه، برکه، حوض، آبنما، سایبان های متحرک و… استفاده نمایید. که استفاده از این المان و عناصر به مساحت حیاط وابسته می باشد.

اهمیت محوطه سازی حیاط 100 متری

محوطه سازی حیاط زیبا و جذاب به متراژ آن بستگی ندارد. شما برای طراحی محوطه حیاط باید از مهات و دانش لازم برخوردار باشید تا بتوانید بهترین طراحی را انجام دهید. در محوطه سازی حیاط باید به نقاط کنونی توجه زیادی شود. باید طراحی را طبق این مرکز کنونی انجام داد. با استفاده از این روش می توانید نظم دهی به محیط دهید.

ویژگی محوطه سازی حیاط 100 متری

  • کاهش آلودگی هوا
  • کاهش آلودگی صوتی
  • زیبا سازی حیاط
  • کاهش استرس و اضطراب

نکات مهم در محوطه سازی حیاط 100 متری

ایجاد هماهنگی در محوطه سازی حیاط

همانگی مناسب و اصولی با محیط دارای اهمیت می باشد. برای طراحی محوطه سازی حیاط باید به این نکته توجه نمود که طبق اقلیم همان منطقه مصالح و المان ها را انتخاب نمود. ایجاد هماهنگی سبب ایجاد محیطی زیبا و آرامش بخش می گردد.

رعایت تناسب بین رنگ و نور

استفاده از رنگ های متناسب با جهت تابش نور خورشید سبب ایجاد فضایی زیبا و دلنشین می گردد. رنگ و نور در محوطه سازی حیاط دارای اهمیت می باشد. شما باید طبق جهت نور خورشید گیاهان و سایر المان ها را در محوطه سازی حیاط استفاده نمایید.

نورپردازی 

نورپردازی در زیبا تر کردن محوطه حیاط بسیار تاثیر گذار می باشد. نورپردازی در محوطه حیاط باید با رعایت نکات ایمنی صورت گیرد. استفاده از نورپردازی مناسب و صحیح موجب می گردد تا فضایی زیبا و رویایی را در هنگام شب ایجاد نمود. و همچنین از این نورپردازی می توانید برای دورهمی خانوادگی در شب نیز بهره ببرید.

هزینه محوطه سازی حیاط 100 متری

بسیاری از اشخاص فکر می کنند که هزینه محوطه سازی حیاط گران می باشد. برای همین بسیاری از افراد حیاط خود را به محیطی بلا استفاده تبدیل کرده اند. در صورتی که می توانند طراحی محوطه سازی حیاط خود را با کمترین هزینه به بهترین نحو انجام دهند. 
مجموعه باغ ایرانی با در نظر گرفتن بودجه مد نظر شما برای طراحی و اجرا محوطه سازی حیاط، حیاط شما را به محیطی زیبا و جذاب تبدیل می نمایند.
طراحی محوطه

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490