محوطه سازی تالار

باغ ایرانی جز برترین محوطه سازان تالار در استان البرز می باشد. با آرامش خیال محوطه سازی تالار خود را به ما بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:


 باغ ایرانی

09124682490


محوطه سازی تالار

مراسم عروسی جزء به یاد ماندنی ترین خاطرات زندگی هر فرد به حساب می آید. هر فرد آرزو دارد مراسمی شیک و رویایی داشته باشد. معمولا امروزه افراد ترجیح می دهند مراسم آن ها در باغ برگزار شود حال بهتر است شما باغ تالار خود را به مکانی زیبا تبدیل کنید تا علاوه بر کاربردی بودن باغ ، رضایت مشتری ها را هم به دست آورید.
محوطه سازی زیبای یک تالار عروسی باعث داشتن یک عروسی ایده آل می شود. برای داشتن باغی زیبا و منحصر به فرد در باغ تالار خود می توانید با خیال راحت محوطه سازی تالار عروسی خود را به دست افراد باتجربه باغ ایرانی بسپارید.

محوطه سازی تالار عروسی 

محوطه سازی تالار عروسی شامل دیزاین داخلی و دیزاین محوطه بیرونی می باشد.
دیزاین داخلی تالار علاوه بر داشتن فضایی زیبا و مناسب، باعث می شود پذیرایی از مهمانان هم بهتر صورت بگیرد، در واقع باعث ایجاد نظم در تالار هم می شود.
دیزاین محوطه بیرونی تالار نیز تاثیر زیادی بر دید مهمانان دارد، زمانی که فردی وارد تالار می شود اولین مکانی که با آن رو به رو می شود باغ تالار می باشد، اولین دید فرد از یک مکان باعث قضاوت آن فرد درباره آن جا می شود پس با محوطه سازی تالار عروسی خود می توانید اولین نگاه ها را به خود جلب کنید.
بعضی مواقع با وجود بزرگی تالار، وسایل زیبا، چیدمان زیبا و حتی کارهایی نظیر گل آرایی درست و زیبا نمی تواند حس رضایت را در عروس و داماد ایجاد کند. این ها همه به دلیل ضعف در طراحی فضای تالار است.

طراحی محوطه باغ تالار

یکی از نکاتی که باید قبل از طراحی محوطه باغ تالار مد نظر قرار گیرد توجه کردن به شرایط آب و هوای آن منطقه است .انتخاب المان ها و گیاهان مناسب برای به کار بردن در طراحی باغ ، زیرا گیاهان در هر آب و هوایی ماندگاری ندارند و هم چنین برای مثال با توجه به میزان بارش آن منطقه نمی توان از بعضی از المان ها استفاده کرد. همچنین باید از سیستم های گرمایشی و یا سرمایشی  با توجه به شرایط منطقه استفاده کرد. 
نور پردازی هم یکی دیگر از موارد مهم در طراحی باغ است ، استفاده از نورپردازی در دیزاین فضای باغ می تواند جلوه خاصی به باغ دهد. عدم نورپردازی صحیح و نور ناکافی تاثیر بسیاری بر روی جلوه باغ دارد.
یکی دیگر از ویژگی های یک باغ خوب داشتن سرویس بهداشتی با استاندارد های بالا در باغ است. طبق ضوابط در نظر گرفته شده باید به ازای هر 25 صندلی یک توالت و یک روشویی باشد و اینکه حداقل باید یک توالت فرنگی در سرویس بهداشتی باشد.
کف پوش هم یکی از موارد مهم است زیرا کف باغ ها باید کاملا صاف و بدون هیچ گونه پستی و یا بلندی باشند. که مهمانان بتوانند به راحتی در باغ رفت و آمد کنند.
 

محوطه سازی تالار

طراحی باغ عکاسی عروسی

یکی از مهم ترین موارد در طراحی باغ عروسی داشتن فضای مناسب و زیبا و منحصر به فرد برای عکاسی است که هم عروس و داماد و هم میهمانان بتوانند در آنجا به عکاسی مشغول شوند.
در طراحی باغ عکاسی عروسی می توان از اکسسوری های مختلف استفاده کرد مانند :

  • آلاچیق
  • نرده چوبی
  • نور پردازی
  • قهوه‌خانه سنتی
  • کلبه چوبی
  • آبنما
  • پل معلق
  • و …
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490