محوطه سازی در فشم

محوطه سازی به نحوه به کارگیری استفاده از عناصر زیبایی فضای سبز در یک مکان خاص گفته می شود.  در بحث محوطه سازی باید به ایمنی و استاندارد بودن آن نیز توجه داشت . به عنوان مثال برای ساخت روف گاردن علاوه بر زیبایی باید به استاندارد بودن بام خانه ها مطمئن شد و گرنه باعث خسارات جانی و مالی فراوانی خواهد شد . بهترین متریال های زیبایی و ایده های خاص ، شیک و هماهنگ با متد روز دنیا را از باغ ایرانی بخواهید . باغ ایرانی همراه با طراحی و اجرای فضای سبز باغ ویلا و محوطه سازی در منطقه فشم در خدمت شما همشهریان محترم می باشد . 

لنداسکیپ

احداث و اجرای فضای سبز

احداث و اجرای فضای سبز یا محوطه سازی فضای سبز یکی دیگر از تخصص های باغ ایرانی می باشد . هر فضای آزادی که احتیاج به محوطه سازی داشته باشد ما می توانیم به بهترین شکل طراحی و اجرای فضای سبز آن را انجام دهیم . اعم از حیاط،ویلا،باغ،رستوران،کافی شاپ،فضای سبز شهری و …با ما بهترین ها را تجربه کنید . طراحی و ساخت آلاچیق ، آبنما ، دیوار سبز ، روف گاردن ، تاب باغی ، مبلمان فضای باز ، استخر فضای باز،سونا و جکوزی ، تراس سبز ، چمن مصنوعی و طبیعی و … فقط گوشه ای از خدمات باغ ایرانی می باشد . 

نحوه محوطه سازی اصولی

برای ایجاد فضای سبز ,بررسی و استفاده از خاک مرغوب و مناسب یکی از مهمترین بخش ها می باشد,چون خاک نقش اساسی در رشد و نگهداری گیاهان دارد و در محوطه سازی گیاهان عنصر اصلی هستند . در اجرای محوطه سازی باید به نکاتی مثل : انتخاب خاک،مصالح ساختمانی،ساخت المان های زیبا سازی ،کف سازی،نورپردازی،تاسیسات برقی و مکانیکی توجه اساسی شود . به مطالب زیر جهت محوطه سازی اصولی توجه کنید . 

اصول محوطه سازی

زیر سازی مناسب انجام دهید

به این معنی که سطح زمینی که می خواهیم در آن محوطه سازی انجام دهیم باید عاری از هر گونه علف هرز و باقیمانده ملک های قدیمی باشد . به این صورت که بعد از شخم زمین از حاصلخیز بودن خاک محوطه مورد نظر مطلع شویم و سطح آن را مسطح نماییم . زهکشی محوطه باید طبق دستور دستگاه نظارت و نقشه اجرایی صورت گیرد. منظور از زهکشی کنترل سطح آب زیرزمینی تا تراز مشخص, خارج کردن آب های ناشی از بارندگی و مهار مسیر سیلاب ها می باشد .

محوطه سازی ویلا

هزینه مورد نیاز برای محوطه سازی

یکی از موارد مهمی که در انتخاب المان ها برای محوطه سازی نقش اساسی دارد میزان هزینه ای است که مشتری برای محوطه سازی در نظر گرفته است.برای محوطه سازی باغ و ساختمان آن، باید به سبک مورد نظر توجه کرده و طبق آن با متخصصین طراحی منظرمشورت نماییم .  در صورتی که محیط محوطه سازی شده به صورت اصولی نگهداری و مراقبت نشود از بین خواهد رفت و تمامی زحمت و هزینه ها هدر می شود. درختان و گیاهان کاشته شده در فضای سبز ،احتیاج به مراقبت،آبیاری و کوددهی دوره ای دارند. استخرها و آب نماها باید نظافت و لجن زدایی شوند . بنابراین باید مراقب آن باشیم . برای استعلام قیمت محوطه سازی در فشم با کارشناسان باغ ایرانی تماس حاصل نمایید . 

محوطه سازی ویلا

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490