محوطه‌سازی در کرج طراحی باغ و ویلا

یکی از خدمات مهم مجموعه باغ ایرانی، محوطه سازی در کرج برای باغ ها و ویلاها است. محوطه سازی به یک جای خاص و یا یک مکان محدود نمی‌شود. بلکه هر فضایی که دارای چشم انداز باشد و به نوعی در مسیر عبور و مرور قرار بگیرد، برای ساخت محوطه بسیار مناسب می باشد. محوطه سازی در کرج طیف گسترده ای را دربرگیرد و برای یک باغچه کوچک تا یک زمین بزرگ با کاربری‌های مختلف، می‌توان طراحی محوطه انجام داد. هر چه قدر فضا بزرگ تر باشد، طراح باید وقت و انرژی بیشتری صرف کند و قطعا هزینه طراحی محوطه سازی در چنین شرایطی افزایش می یابد. برای طراحی و محوطه‌سازی سازی باغ ها و ویلاها می توان از المان های مختلفی همچون گیاهان، آلاچیق، استخر، حوض، آبنما، نورپردازی و… بهره برد و بدین طریق به زیبایی هرچه بیشتر فضا کمک کرد. 

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

 09124682490

 

قیمت محوطه‌ سازی باغ و ویلا در کرج

محوطه سازی باغ و ویلا فقط به ایجاد فضاهای سبز و آبیاری و هرس محدود نمی شود، بلکه در این زمینه می توان المان های متنوعی را به صورت هنرمندانه در کنار هم قرار داد. در محوطه سازی در کرج برای باغ ها و ویلاها برای زیبایی بیشتر از درختچه ها و گل ها و گونه های مختلف گیاهان استفاده می شود و می توان با ترکیب گل ها و گونه های مختلف گیاهان منظره فوق العاده ای را ایجاد نمود. برای ایجاد فضایی رویایی در باغ ها و ویلاها، از گلدان ها و گلکاری های رنگارنگ و خلاقانه با آرایش و مرزبندی های منظمی می توان استفاده کرد. همچنین با کمک کاشت گل های رنگارنگ می توان فضای هنری را در محوطه باغ و ویلا به وجود آورد. قیمت محوطه‌ سازی باغ و ویلا در کرج با توجه به شرايط هر پروژه ای فرق می کند. لذا برای اطلاع از قیمت ها، فضای مورد نظر باید مورد بررسی کارشناسان مربوطه قرار بگیرد تا هزینه نهایی پروژه مشخص شود. 

 

محوطه‌سازی در کرج طراحی باغ و ویلا

 

مصالح مورد نیاز در محوطه سازی 

در طراحی محوطه سازی در کرج برای باغ و ویلا، از ترکیب مصالح و مواد مختلفی نظیر چوب و تخته سنگ و سرامیک و سنگ ریزه و درختچه های تزیینی و خزه ها و بوته های کوتاه و … استفاده می شود که هر یک از این  مصالح باعث ایجاد جذابیت بیشتر در فضا می شوند.
موزاییک چمنی و موزاییک های سنگی از انواع مصالحی هستند که در طراحی محوطه در کرج مورد استفاده قرار می گیرند و این نوع موزاییک ها در مکان های مشخصی قرار داده شده و برای ایجاد مرزبندی در فضای باغ و ویلا نیز می توانند مفید واقع شوند.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490