محوطه‌سازی در کرج به سبک کلاسیک

محوطه سازی برنامه ریزی ، طراحی و ساخت فضاهای مختلف است به گونه ای که موجب زیبایی محیط و استفاده بهینه از فضای مورد نظر می شود. در پروژه های محوطه سازی در کرج المان های مختلف در کنار هم به شکل اصولی و هنرمندانه قرار می گیرند و فضایی زیبا و دلنشین را به وجود می آورند. امروزه با توجه به گسترش زندگی شهری و افزایش روز افزون ساخت و ساز و کاهش فضای سبز، اهمیت محوطه سازی در کرج به طور چشم‌گیری افزایش یافته است. محوطه سازی در کرج به سبک کلاسیک بسیار زیبا و با شکوه بوده به طوری که از دیرباز مورد توجه افراد قرار گرفته است. ستون های بلند، سرستون ها، مجسمه های تزیینی، طاق ها و قوس ها، تزیینات و ابزارها و … از ویژگی های بارز طراحی به سبک کلاسیک می باشند. اجرای پروژه‌های محوطه سازی در کرج به سبک کلاسیک را می توانید به تیم تخصصی باغ ایرانی بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

محوطه سازی کلاسیک چیست

در این شکل از محوطه سازی در کرج، تمامی اصول و فاکتورهای مربوط به دنیای کلاسیک را به کار گرفته می شود. این امر از نخستین گام طراحی و اجرای فضای سبز آغاز شده و تا انتهایی ترین بخش آن باید رعایت گردد. در این خصوص یک طراح فضا می تواند به مالک کمک زیادی کند و بهترین ایده های طراحی محوطه ویلا و باغ به سبک کلاسیک را پیاده سازی نماید.
محوطه سازی در کرج به سبک کلاسیک با توجه به شکل ابتدایی فضا، نظم می پذیرد. شما ممکن است نیاز به حصار کشی در بدو امر داشته باشید که حتما برای ایجاد یک فضای کلاسیک با ساختارهای مربوط به خود به کار می رود. برای این حصار کشی، استفاده از نرده های چوبی به رنگ خاکستری یا قهوه ای خوشایند می باشد. از طرفی دیگر با کاشت پرچین های بلند و نظم دادن به آن ها، می توان محوطه سازی د را دور تا دور فضا شکل داد.

 

محوطه‌سازی در کرج به سبک کلاسیک 

 

عناصر سبک کلاسیک

سبک های مختلف معماری محوطه سازی در کرج بر اساس ویژگی های مختلف از جمله: طرح و ابعاد فضا، شرایط اقلیمی و مصالح مورد استفاده به کار گرفته می شوند. در سبک کلاسیک در چیدمان المان ها در فضا از هندسه استفاده می شود.
از ویژگی های این طرح می توان به ایجاد مسیر های خاص، استفاده از آبنما، عناصر اضافی مانند گلدان های سرامیکی و… اشاره نمود.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490