محوطه‌سازی در کرج به سبک مدرن

عماری منظر یا همان محوطه سازی، تلفیقی از معماری و علوم مهندسی شهرسازی است. مجریان در پروژه های محوطه سازی در کرج، به طراحی و فضاسازی در محیط بیرونی اماکن مختلف می پردازند. محوطه سازی در کرج به سبک مدرن، طرح جدیدی است که مرز های کلاسیک و معاصر را در هم شکسته و پا را از محدودیت‌ها فراتر گذاشته است. سبک مدرن معمولاً در ویلاها و باغ ها استفاده می‌شود و هزینه زیادی را نیز به همراه دارد. استفاده از این سبک مدرن در طراحی محوطه سازی در کرج شخص حرفه‌ای را طلب می‌کند که بتواند کار با نتیجه خوبی به شما ارائه دهد. در این سبک می‌توان از هر درختی استفاده کرد و انواع گل و گیاه را در خاک کاشت. مجموعه باغ ایرانی با اجرای پروژه‌های محوطه سازی در کرج به سبک مدرن در خدمت شما کارفرمایان عزیز می باشد.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

طراحی محوطه به سبک مدرن

سبک مدرن، یکی از سبک‌های زیبا و دل‌نشین می باشد که امروزه با استقبال زیادی همراه ده است. در سبک مدرن محوطه سازی در کرج شما به هیچ‌چیزی محدود نمی‌شوید و می‌توانید همه انتخاب‌های خود را به طور آزادانه انجام دهید. در این طرح بیشتر از اشکال هندسی استفاده می‌شود و این اشکال حس منظم بودن را به شما انتقال می‌دهند و شما حس می‌کنید که همه‌چیز به‌صورت دقیق برنامه‌ریزی‌شده می باشد.در طرح مدرن محوطه سازی در کرج رنگ سیاه، سفید، قهوه‌ای و آبی نقش بسیار زیادی دارند. همچنین در این سبک از شیشه استفاده های زیادی می شود. در هر ساختمان، خانه، باغ و مکان‌های دیگر که از محوطه متفاوتی برخوردار هستند، می‌توان سبک مدرن را در طراحی فضا به کار برد.

 

محوطه‌سازی در کرج به سبک مدرن

 

عناصر مورد استفاده در سبک مدرن

محوطه سازی با تأثیرپذیری از جغرافیا و فرهنگ‌ها به صورت سبک‌های مختلفی به اجرا در می‌آید که هر یک از آن‌ها تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. از پرکاربردترین و محبوب ترین نوع طراحی محوطه در کرج، سبک مدرن می باشد. این سبک طراحی توسط خطوط هدایت می شود و تمامی مناطق موجود در فضا به یکدیگر متصل می شوند، اما وضوح فضا حفظ می شود. پالت رنگی مورد استفاده معمولا سفید، خاکستری یا سیاه رنگ است. مصالح مورد استفاده نیز شامل بتن و سنگ ریزه برای ایجاد سنگ فرش می باشد. گروه طراح باغ ایرانی با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده اجرای انواع پروژه های محوطه سازی در کرج برای فضای باغ ها و ویلاها و سایر اماکن می باشد.

 

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490