محوطه سازی تراس

باغ ایرانی جز برترین محوطه سازان  در استان البرز می باشد. با آرامش خیال محوطه سازی تراس خود را به ما بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:


 باغ ایرانی

09124682490


محوطه سازی تراس

ما در بحث محوطه سازی همیشه با انواع مختلف گیاهان سروکار داریم . زیرا گیاهانی همیشه تحت تاثیر شرایط ارثی، ژنتیکی، شرایط محیط زیست و … هستند. پس باید در هنگام انتخاب گیاه دقت کرد.
هدف از ایجاد تراس ایجاد فضایی در جلوی ساختمان و برای محل استراحت است . 
در زندگی امروزی به دلیل وجود برج ها و از بین رفتن خانه های ویلایی در سطح شهر محوطه سازی تراس خانه می تواند باعث پیوند دوباره انسان و طبیعت شود.

طراحی و اجرای فضای سبز در تراس

برای طراحی تراس خود حتما با متخصصان در این باره مشورت کنید زیرا ممکن است ساختمان شما ظرفیت انجام یکسری کارها و استفاده از یکسری از المان ها را نداشته باشد.
در تراس برای زیبایی و ارتباط بیشتر با طبیعت، از قسمت هایی برای گل کاری و کاشت گیاهان استفاد می کنند. در بعضی مواقع تراس را با استفاده از گیاهان رونده سرپوشیده می کنند و این نوع تراس ها را تراس های سرپوشیده می نامند. در مناطقی که شرایط آب و هوایی باعث از بین رفتن گیاهان می شود می توان از دیواره های شیشه ای در اطراف تراس استفاده کرد. 

محوطه سازی تراس

طراحی تراس و یا باغ های کوچک نسبت به فضاهای بزرگ نیاز به تفکر بیشتری برای اجرای طراحی زیبا دارد، اما با این حال فضاهای کوچک هم قابلیت تبدیل شدن به مکانی زیبا و کاربردی را دارند.
تراس کوچک مزیت های زیادی دارند مانند نگهداری آسان.
استفاده از وسایل کوچک مانند کوسن های رنگی و یک نورپردازی خوب، تاثیر بسیار زیبایی خواهد گذاشت.
حتی مدرن ترین فضاها هم باید مکانی برای پرورش گیاهان داشته باشند.
دیوار سبز اخیرا جایگاه ویژه ای در طراحی  محوطه های باز پیدا کرده است. کاشت گیاه بر روی دیوار بهترین راه برای استفاده کاربردی محوطه های کوچک می باشد.

6b9c107b6f974f2fb3421dbce1acf3a0

استفاده کردن از رنگ سفید در فضاهای کوچک مانند تراس بسیار کاربردی است زیرا باعث روشن تر شدن و بزرگ تر نشان دادن فضا می شود. می توانید تراس خود را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید و در کنار آن از مبلمان سفید نیز استفاده کنید .
استفاده از گلدان های کوچک هم می تواند بسیار دلپذیر باشد.
گاهی میتوان تمام سطح تراس را پوشیده از گیاه و درختان مختلف کرد.

طراحی تراس

نه تنها می توان به طراحی تراس ساختمان های مسکونی پرداخت بلکه می شود تراس هتل ها ، تالار ها ، رستوران ها و … را هم به روش های اصولی و رعابت استانداردهای لازم محوطه سازی کرد و به مکانی کاربردی تبدیل کرد. با محوطه سازی بالکن های خود به زیبایی داخلی ساختمان خود بیافزایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490