محوطه سازی و فضای سبز

باغ ایرانی در زمینه طراحی و ساخت ویلا ، محوطه سازی ، ساخت استخر ، طراحی و اجرای روف گاردن ، ساخت آبنما ، ساخت آلاچیق همراه با گیاهان تزئینی ، جدول کشی ، پیاده رو سازی ، اجرای سیتم آبیاری تحت فشار و… فعالیت می کند.

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

محوطه سازی و فضای سبز 

ساخت آبنما

آبنماها دارای سبک ها و الگو های متنوعی هستند، چشمه، آبنمای صخره ای، آبنماهای دیواری، شیشه ای و … همگی زمانی زیبا خواهند بود که متناسب با محیط و سبک کلی محوطه و ساختمان طراحی و با دقت ساخته شوند. می توان به این سازه به عنوان اثری هنری نگریست، به مانند تابلوی نقاشی، کار استاد با فردی آماتور با وجود مواد یکسان کاملا متفاوت است. نو آوری و وجود تناسب در اندازه و ابعاد سنگ ها، ریزش متناسب آب و توجه به معیارهای زیباشناسانه، عواملی است که این سازه را ماندگار می سازد.

محوطه سازی و فضای سبز

اجرای فضای سبز در کرج

 

تلفن تماس  : 09124682490 

ساخت آلاچیق

آلاچیق ها نه تنها سایه بانی برای نشستن افراد در محوطه هستند که خود زیبایی محیط را افزایش می دهند. به مانند دیگر اجزای ویلا، آلاچیق ها نیز به عنوان سرپناه دارای سبک های متفاوتی هستند.

پرگولا دیگر سایه بانی است که می توان از آن در محوطه های با سبک مدرن یا کلاسیک استفاده نمود. با توجه به ویژگی خاص این سازه می توان پرگولا را میان در ورودی ساختمان و باغ، یا بر روی سکویی کنار استخر و حتی بصورت مستقل قرار داد.

شرکت بارش سبز با بکارگیری بهترین مواد از قبیل چوب پلاستیک، چوب های روسی و … مقاومت سازه های ساخته شده را ضمانت می نماید.

اجرای فضای سبز

در گروه فضای سبز شرکت بارش سبز استفاده از حداکثر تنوع گونه های گیاهی سازگار با شرایط آب و هوایی پروژه در اولویت قرار دارد. بسیاری از گیاهان زیبا با شرایط متنوع آب و هوایی کشورمان سازگاری دارند ولی همچنان ناشناخته باقی مانده اند. استفاده از این نوع گونه های زیبا و کمیاب گیاهی که به محیط گیرای دو چندان می دهد، اولین پیشنهاد متخصصان بارش سبز می باشد..

ساخت استخر

استفاده از مواد و متریال استاندارد، قالبگیری و بتن ریزی دقیق، عایق کاری با بهره گیری از مواد جدید و مطمئن، بکارگیری تجهیزات به روز و کارآمد تولید کنندگان معتبر به منظور تصفیه و فیلتراسیون و همچنین گرمایش آب، اولویت شرکت بارش سبز در ساخت استخر می باشد.

 

عکس فضای سبز ویلا

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید:
مهندس اهنگری نژاد
تلفن تماس : 09124682490

 

طراحی و اجرا محوطه در کرج

اجرای روف گاردن در کرج

اجرای روف گاردن در مهرشهر – اجرای روف گاردن در عظیمیه – اجرای روف گاردن در کمالشهر – اجرای روف گاردن محمد شهر – ساخت روف گاردن در ویلا  – ساخت روف گاردن در باغ –  – ساخت روف گاردن سهیلیه – ساخت آلاچیق در البرز – اجرای آلاچیق در باغ – ساخت آلاچیق در ویلا – ساخت آلاچیق در مهرشهر – ساخت آلاچیق چوبی – ساخت آلاچیق شیک در البرز – اجرای فضای سبز در البرز – اجرای فضای سبز در ویلا – اجرای فضای سبز ارزان – اجرای فضای سبز در باغ – ساخت فضای سبز خاص و زیبا – عکس فضای سبز – ساخت استخر در ویلا – ساخت استخر بلوکی- ساخت استخر ارزان – ساخت استخر با سنگ – ساخت استخر با آجر در شمال – ساخت استخر کشاورزی – هزینه ساخت استخر بتنی – هزینه ساخت استخر باغ – ساخت آبنما در کرج – ساخت آبنما در باغ -اجرای آبنما و حوض – عکس محوطه سازی – اجرای محوطه باغ – محوطه سازی خاص و زیبا – محوطه سازی در ویلا – محوطه سازی در سهیلیه – محوطه سازی باغ میوه – محوطه سازی ویلا شمال – عکس فضای سبز ویلا – محوطه سازی منزل – طراحی فضای سبز – آلاچیق و سایبان های زیبا – باغچه های پشت بام – ساخت باغچه های پشت بام -مهندس اهنگرنژاد

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490