ساخت آبنما خانگی

قرار گرفتن در کنار آب فقط منوط به طبیعت رفتن و کنار رودخانه و دریا رفتن نمی باشد . شما می توانید با ساخت آبنماهای زیبا در منزلتان این حس زیبا را هر لحظه داشته باشید. داشتن آبنمای خانگی برای هر کسی امکان پذیر می باشد ، حتی کسانی که خانه کوچکی دارند و یا مستاجر می باشند.
تصور کنید که از محل کار به منزل بازگشته اید، مشغله خود را رها می کنید و در کنار آبنمای خود مشغول استراحت می شوید. فشار و استرس یک روز کاری می تواند با شنیدن صدای جریان آب محو شود.
امروزه آبنماها با اشکال مدرن تری طراحی می شوند. با مشاهده آبنما با طراحی های زیبا احساس شور و نشاط در شما زنده می شود و هم چنین صدای آب در فضا به شما احساس آرامش و نشاط می دهد.
آبنمای خانگی

طراحی آبنما در محوطه سازی داخلی

اولین ذهنیتی که از طراحی آبنما، شما متصور می شوید وجود آبنمایی با ظاهر سنتی در فضای داخلی خانه است .اما باید بگوییم که تنوع و ساختار آبنماها امروزه بسیار مدرن شده است و شما مس توانید در هر بخشی از خانه بر اساس دکوراسیون منزلتان آبنمای خانگی قرار دهید.
 
طراحی آبنمای خانگی

آبنما در محوطه سازی طبیعی در دکوراسیون داخلی

آبنما در محوطه سازی، که با سنگ های طبیعی و گیاهان طراحی می شوند این حس را القا می کنند که گوشه کوچکی از طبیعت به خانه شما آمده است، اما برای این کار یک فضای بزرگتری احتیاج دارید. زیرا مقداری از فضای خانه را اشغال خواهد کرد . اگر فضای منزلتان کوچک می باشد می توانید از نماهای ساده تر و کم جا تر استفاده نمایید.
 
طراحی واجرای آبنمای خانگی

طراحی آبنما در فضای ورودی

وجود آبنما در در فضای ورودی باعث حس آرامش و طراوت در بدو ورود می شود. انتخاب نوع مناسب آبنما می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به وسیله آن فضای ورودی خانه را به راحتی از دیگر بخش ها جدا کنید و مرز میان آنها را به نمایش بگذارید.

استفاده از آبنما خانگی در طراحی نشیمن منزل

آبنما های مختلفی می توانید در بخش های مناسب داخل منزل قرار دهید . از فضای پذیرایی تا سرویس بهداشتی می تواند محل نصب آبنما باشد.

 آبنما در فضای سرویس بهداشتی

آبنماهای مدرن به زیبایی و راحتی می توانند با فضای روشویی در دکوراسیون سرویس بهداشتی ترکیب شوند. نمونه زیبایی از این ترکیب را می توانید در تصویر بالا ببینید.

 آبنماهای پیش ساخته در طراحی منزل

آبنماها توسط تولید کننده های این صنف در مدل های زیبا و مدرن طراحی و تولید می شوند و به فروش می رسد. هر کسی بنا بر سلیقه شخصی اش می تواند هر مدلی را که مناسب منزلش می باشد را خریداری نماید و در منزلش توسط نصابان این حرفه نصب نماید. این آبنماهای پیش ساخته در سبک مدرن نیز تولید می شوند. نمونه های ایستاده برای قرار گیری بر روی کف و نمونه های دیواری برای اتصال به دیوار با تنوع رنگ و طرح در فروشگاه ها عرضه می شوند.

امروزه این آبنماهای پیش ساخته در انواع و اقسام سبک ها و رنگ ها طراحی و تولید می شوند. مزیت این آبنماهای پیش ساخته در آن است که:

  • فضای کمی را اشغال می کنند و برای خانه های کوچک مناسب می باشند
  • احتیاجی به ساخت و ساز و تغییر معماری داخلی خانه نمی باشد
  • حتی اگر مستاجر هم هستید می توانید به راحتی آن را  به خانه جدیدتان ببرید
  • در ترکیب و همنشینی با گیاهان آپارتمانی فضایی زیبا خلق می کنند
  • قیمت این آبنماها ارزان و مناسب می باشد
  • با عملیات پمپاژ در مصرف آب صرفه جویی می کنند و آن را در چرخه ای قرار می دهد  

طراحی آبنما در فضاهای اداری

طراحی آبنما تنها مختص فضاهای مسکونی و دکوراسیون منزل نیست. شما در طول روز ساعات بسیار زیادی را در محل کار خود به سر می برید و تحت فشار کار قرار می گیرید. یکی از راه های ایجاد آرامش در فضاهای اداری آوردن آبنما، حضور آب و قرارگیری در کنار گیاهان است. 

ساخت آبنما در لابی ساختمان

لابی ساختمان های بزرگ اولین فضایی است که ساکنان و مراجعه کنندگان در بدو ورود در آن قرار می گیرند. این لابی ها معمولا وسعت و مساحت بسیار زیادی را به خود اختصاص می دهند. بنابراین بستر مناسبی را فراهم می کنند تا آبنما های زیبایی را در خود جای دهند.

 

آبنما خانگی دیواری
آبنما خانگی دیواری
آبنما ایستاده
آبنما ایستاده 
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490