طراحی باغ و ویلا مدرن

گروه باغ ایرانی با بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی باغ و ویلا با انواع سبک‌های مدرن و کلاسیک، در مناطق مختلف ایران در خدمت کارفرمایان عزیز می باشد. شما در هرکجای کشور که باشید، می توانید از خدمات طراحی و محوطه سازی تیم باغ ایرانی بهره مند شوید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی باغ و ویلا مدرن، با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید. 
در کشورهای مختلف با توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگ های گوناگون، سبک ها و یا مضامین مختلفی برای طراحی باغ و ویلا وجود دارد. سبک های مختلف معماری محوطه سازیدر این اماکن بر اساس ویژگی های مختلف از جمله: طرح و ابعاد فضا، شرایط اقلیمی و مصالح مورد استفاده در نظر گرفته می شود. طراحی باغ و ویلا به سبک مدرن، یکی از پرطرفدارترین سبک ها در جهان است که در ایران نیز مخاطبان خاص خود را دارد.

انتخاب سبک برای طراحی باغ و ویلا

باغ ها و ویلاها باید در عین حال که از زیبایی و سبک و ظاهری خاصی پیروی می کنند و نمایی دل انگیز دارند، در عین حال باید راحتی افراد ساکن در آن را نیز به همراه داشته باشند. به طور کلی پیشنهاد می شود که پیش از اینکه کار طراحی باغ و ویلا شروع شود، ابتدا سبک مورد نظر انتخاب شده و سپس انجام پروژه آغاز گردد.
طراحی باغ و ویلای مدرن با توجه به فاکتورهای بومی فرهنگ و هنر ایران و همین طور المان های وابسته به دنیای مدرنیته امروزی، چیزی خاص و جذاب خواهد بود که البته نیازمند تبحر و تخصص از سوی تیم های طراحی و مجری می باشد. 

 

طراحی باغ و ویلا مدرن

 

طراحی ویلا مدرن

بهبود سطح کیفی زندگی و آرامش روحی ساکنین، یکی از معیارهای مهم در طراحی باغ و ویلا به سبک مدرن می باشد. برای طراحی هر فضا مهمترین اقدام در جهت فرایند شروع پروژه، برخورداری از طرحی مناسب به انضمام برنامه ریزی راهبردی و کاربردی می باشد.

اصول طراحی به سبک مدرن

یکی از پرکاربردترین نوع طراحیباغ و ویلا، سبک مدرن است. این سبک طراحی توسط خطوط هدایت می شود و تمامی مناطق موجود در باغ و یا ویلا به یکدیگر متصل می شوند، اما وضوح فضا حفظ میگ ردد. پالت رنگی مورد استفاده در سبک مدرن معمولا سفید، خاکستری یا سیاه است که انتخاب آن ها به نظر کارفرما نیز بستگی دارد. مصالح مورد استفاده نیز شامل بتن و سنگ ریزه برای ایجاد سنگ فرش می باشد. 
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490