فضاسازی مدرن باغ در کرج

فضاسازی باغ انواع مختلفی دارد امایکی از پر کاربرد ترین مدل های فضاسازی باغ ، فضا سازی مدرن میباشد که در سبک مدرن برای ایجاد فضایی رویایی در باغ از گلدان ها و گلکاری های رنگی و خلاقانه طرح های منظم می توانید استفاده کنید و محیط هنری را در محوطه باغ ایجاد کنید. علاوه بر کاشتن گل ها در فضای باغ درختان و گیاهان متنوعی کاشته می شوند باعث ایجاد هوایی مطبوع  می شود. موزاییک چمنی و موزاییک های سنگی،  سنگ ریزه و درختچه های تزیینی خزه ها و بوته های کوتاه و مبل های مدرن و کلاسیک ، برکه و آبنما و آلاچیق در این سبک کاربرد دارد.

شماره تماس: 09124682490

 

مرکز فضاسازی مدرن باغ در کرج

در این طرح باغ، سادگی و طراحی نا متقارن در محوطه باغ ویلا مورد توجه قرار می گیرد.  فرم های منحنی یا راست گوشه با کمترین پیچیدگی در مسیرهای دسترسی، فرم باغچه ها، سکوسازی ها در هماهنگی با نمای ویلا شکل می گیرند.

فضاسازی مدرن باغ در کرج

هزینه فضاسازی مدرن باغ در کرج

طراحی ویلا مدرن  به محوطه سازی و باغ آرایی مدرن نیاز دارد ، در فضا سازی مدرن باغ از المان هایی مثل آلاچیق و آبنما و برکه و استخر استفاده می شود و شما می توانید با کمک این المان ها فضایی شیک و کاربردی را محوطه باغ ایجاد کنید. در ادامه ایده هایی خلاقانه برای طراحی محوطه سازی باغ را در اختیار شما دوستان قرار می دهیم:

نکات طراحی فضا سازی باغ

  • فضا سازی باغ فقط داشتن یک فضای سبز و به عبارتی آبیاری و رسیدگی نیست میتوان گفت این فضا، محوطه ای بسیار دل نشین و جادویی است که در محیط ایجاد شده و میشود ساعات زیادی را در این مکان استراحت نموده و آرامش بگیرید.در محوطه سازی برای بهتر شدن فضا میتوانید  از درختچه ها و گل ها و گونه های مختلف گیاهان استفاده کنید و با ترکیب گل ها و گونه های مختلف گیاهان منظره فوق العاده ای و دلپذیری را در فضای باغ ایجاد کنید.
  •  سطح وسیعی از شیشه در دورتادور یا وسط بنای ویلا، جلوه ی بسیار شیک و خاصی را به فضای ویلا و باغ می کشاند و به فضاسازی مدرن باغ کمک بسیاری میکند. همچنین استفاده از مبل های مدرن و کلاسیک زیبا و در عین حال راحت نقش مهمی در مدرنیته کردن باغ شما دارد قسمتی از این چیدمان که مهم‌ترین قسمت آن نیز میباشد انتخاب مبلمان مناسب میباشد، لازم به ذکر است تا پیش از انتخاب مدل مبل ها،شرایط آب و هوایی منطقه را در نظر بگیرید که دوام مناسبی برایتان داشته باشد پس فقط چهره ی باغ مهم نیست بلکه کیفیت هم مهم است تا کارایی مطلوبی برای شما داشته باشد.آلاچیق ها هم بسیار فضا را زیباتر کرده و چهره ی مدرن تری به فضای باغ میدهد، آلاچیق در مدل‌ها و با متریال گوناگونی ساخته شدند تا بتوانید با در نظر داشتن فضای خود بهترین مدل را برای باغ خود انتخاب کنید. اصل فضاسازی مدرن باغ در سادگی و شیک بودن آن میباشد که با یک نور پردازی بسیار گیرا همراه با آبنماهای زیبا فضایی رویایی را برایتان بسازد.

محوطه سازی باغ در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490