ویلا سازی مدرن در زعفرانیه کرج

سبک مدرن در ابتدای قرن بیستم در میان طراحان دکوراسیون اروپایی عکس العملی نسبت به تزئینات افراطی اواﯾل قرن نوزدھم پدﯾدار شد و آنان را به سوی سبکی از معماری که بیشتر بر روی فضاھای باز، تناسب و سطوح صاف تکیه داشت سوق داد. امروزه طراحی و ساخت ویلای مدرن و لوکس بسیار پرطرفدار است. زیرا نه تنها فضایی زیبا، لوکس و چشم نواز برای ساکنان ویلا ایجاد میکند، بلکه راحتی مناسب را نیز با خود به همراه دارد. سبک مدرن در طراحی ویلا، جدید و خلاقانه است. در اینگونه سازه ها از اشکال و طرحهای ساده ای مانند: مربع، مکعب و مستطیل استفاده می شود. در سبک مدرن از عناصر اضافی اسباب و وسایل و در هم ریختگی به طور کامل از بین می رود. در این سبک طراحی از طیف رنگی خنتی استفاده می شود. ما در باغ ایرانی طراح و سازنده انواع ویلا سازی مدرن در زعفرانیه کرج می باشیم برای دریافت خدمات ویلاسازی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

شماره تماس: 09124682490

هزینه ویلا سازی مدرن در زعفرانیه کرج

در ابتدای کار که صحبت از ساخت یک ویلای خاص و لاکچری به میان می آید، ابتدا لازم است که از فضای مورد نظر بازدید شود; و توسط یک نقشه بردار نقشه زمین برای اجرای طرح برداشته شود. با سفارش طراحی ویلا لاکچری و اجرای آن، شما می توانید بر تمامی مراحل ساخت آن نظارت کرده و از کیفیت مصالح استفاده شده، نحوه ساخت، منطقه مورد علاقه خودتان برای ساخت ویلا اطمینان حاصل کنید. البته لازم به ذکر است دریافت مجوز های لازم برای ساخت ویلا شاید کمی باعث دردسر شود; اما این مشکل نیز با پیگیری های لازم به راحتی رفع خواهد شد. جهت طراحی ویلا و ساخت ویلا، ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون، متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته می شود. و همچنین مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاهها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود دارد; تا طراحی ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود زیبا و شکیل مورد پسند مشتریان واقع شود.

ویلا سازی مدرن در زعفرانیه کرج

نحوه طراحی ولا مدرن در زعفرانیه کرج

هزینه طراحی ویلا هرگز نباید اضافی به نظر آید. بلکه برعکس، هزینه ای که برای یک طرح خوب پرداخت می شود، به طور قابل توجهی هزینه های ساخت ویلا را کاهش می‌دهد. چرا که طراحی معماری ویلا توسط طراح با تجربه و متخصص، دارای اشکالات اندکی است. به همین دلیل از تغییر طرح در حین اجرا، هدر رفت زمان، انرژی و منابع مالی جلوگیری به عمل می‌آید. اجرای یک طرح خوب منجر به ارزش افزوده ملک ویلایی میشود. اگرچه سلایق متنوع، در سبکهای طراحی به خصوص ویلا به وجود می‌آید، اما برنامه فیزیکی صحیح، جانمایی اصولی فضاها و طراحی نمای متعادل، همیشه طرفداران خود را دارد. پس حتی بعد از گذشت سالها جذابیت خود را حفظ میکند و باعث افزایش قیمت ویلا خواهد شد.

ساخت ویلا مدرن در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490