فروشگاه آنلاین ادوات کشاورزی

اگر به دنبال استفاده و پیشرفت در کسب و کار کشاورزی و باغبانی محصولات خود هستید، با استفاده از ادوات کشاورزی می توانید به خوبی کار خود را سازماندهی کرده و سهولت و آسانی در عملکرد کشاورزی خود را سهولت دهید. مجموعه باغ ایرانی، مرکز فروش ادوات کشاورزی، با فروش بهترین و با کیفیت ترین ادوات کشاورزی توانسته تجهیزات فوق العاده خوبی در اختیار کشاورزان و باغبانان عزیز قرار دهد تا با استفاده از پیشرفته ترین ادوات بهترین شیوه کشاورزی را داشته باشند.

شماره تماس: 09124682490

ادوات کشاورزی

انواع متنوع و گوناگونی از ابزار و ماشین آلات در صنعت کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار می گیرد که به این تجهیزات ادوات کشاورزی گفته می شود. شما می توانید بنا به نوع کسب و کار خود و محصولی که قصد کاشت و برداشت آن را دارید، از بهترین ادوات کشاورزی استفاده کنید تا کار را برای شما راحت و آسان کرده و همچنین راه کوتاه تری برای دست یابی به محصول خود داشته باشید. ادوات کشاورزی انواع مختلفی دارد که در مراحل مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

فواید ادوات کشاورزی

از مزیت های خوب ادوات کشاورزی می توان به افزایش در بازدهی محصول اشاره کرد. هرچه آماده سازی و مراحل اولیه کشاورزی با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری انجام شود سبب افزایش در بازدهی محصول می شود. از دیگر مزیت های این تجهیزات می توان کاهش هزینه های تولید محصول را نام برد. از آنجا که یک ابزار از ادوات وظایف خود را به خوبی و کامل انجام می دهد سبب کاهش هزینه تولید می گردد.

فروشگاه آنلاین ادوات کشاورزی

انواع ادوات کشاورزی

از ادوات کشاورزی مورد استفاده در صنعت کشاورزی و باغبانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تیلر، کولیتواتور، شخم زن، چاله کن، سم پاش ها، کود پاش، بذر پاش، مه پاش، علف زن بنزینی، هرس، غلطک ها و…

کاربرد تیلر در کشاورزی

از تیلر در فرآیند کاشت و برداشت استفاده می شود. تیلر نوعی تراکتور به شمار می آید که ابعاد کوچکتری دارد اما تمام قابلیت های یک تراکتور بزرگ را دارا می باشد. در بین درختان و زین های کوچک تیلر ها کاربرد فراوانی دارند.

کاربرد شخم زن در فرآیند زراعت

از دیگر ماشین الات ضروری در کشاورزی می توان به شخم زن ها اشاره کرد. این دستگاه ها، علاوه بر شخم زدن زمین جهت آماده سازی خاک و کاشت بذر، قابلیت اضافه کردن مواد مغذی به خاک را دارد.

سم پاش ها در کشاورزی

این ادوات کاربرد مهمی در صنعت کشاورزی دارد. با استفاده از سم پاش ها کشاورزان و باغبانان می توانند سموم مختلف مایع و جامد را در زمین های خود بکار گیرند و به صورت یکنواخت سم پاشی کنند.

کود پاش

کود پاش همانند سم پاش ها عمل می کند. به طوری که برای پاشیدن کود در زمین های کشاورزی از آن ها استفاده می شود.

بذرپاش

از عملکرد مهم بذر پاش می توان به پاشیدن بذر و دانه های مختلف در زمین های مزرعه، اشاره کرد. بذر پاش ها بر روی تراکتور نصب می شوند و مستقل عمل نمی کنند. از دستگاه بذرپاش می توان برای پاشیدن نمک و شن و یا حتی کود نیز استفاده نمود.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490